ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися з капеланом та духовним наставником Дмитром Махотою

Суспільство 10534
Його життя раптово обірвалося на 35 році
Його життя раптово обірвалося на 35 році. Фото: знімок з відео МТРК "Місто"

Впродовж останніх семи років отець Дмитро ніс свій послуг при Національній академії Держприкордонслужби.

Сьогодні, 10 червня, у Свято-Покровському соборі хмельничани попрощалися з протоієреєм Православної церкви України, військовим капеланом Дмитром Махотою. Його життя раптово обірвалося на 35 році.

Як розповіли телеканалу «Місто» рідні та близькі отця Дмитра, він був не тільки духовним наставником для багатьох мирян і військових, а також хорошим батьком та чоловіком. Крім того, займався волонтерством та питаннями психологічної і духовної підтримки військовослужбовців на передовій.

За словами підполковника Державної прикордонної служби України Артема Маковського, Дмитро Махота був першим військовим капеланом в Держприкордонслужбі. А також першим серед тих, хто зустрічав полеглих воїнів з фронту й проводжав їх в останній шлях.

Дмитро Махота народився 20 серпня 1988 року. Його батьком був покійний митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський ПЦУ Антоній. За його прикладом він присвятив своє життя служінню Господу.

Впродовж останніх семи років отець Дмитро ніс свій послуг при Національній академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького. В цьому році йому було надано первинне офіцерське звання – молодший лейтенант капеланської служби.

Поховали протоієрея на кладовищі в мікрорайоні «Ракове».

Читайте також: У Полонне на щиті повертаються двоє Героїв

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую