ye-logo.v1.2
24 Січня, 2020

На Хмельниччині відкрили новий дитячий садочок

Вероніка Пастернак Суспільство 3530

«Я щиро радий, що такий чудовий садочок відкрито. Багато говорити не потрібно - все видно на обличчях дітей і батьків, які вже і не вірили, що така подія відбудеться» - Василь Ядуха

Вчора, 7 вересня, голова облдержадміністрації Василь Ядуха з робочою поїздкою побував у Волочиському районі. Очільника краю супроводжували його заступники та голови райдержадміністрацій, адже саме на цей день було заплановано робочу нараду з питань соціально-економічного розвитку районів краю. 
У с. Гарнишівка Василь Ядуха взяв участь в урочистому відкритті дитячого садочка "Джерельце". Він щиро привітав батьків та їх дітей з визначною подією, подякував за роботу усім, хто доклав неабияких зусиль, щоб відродити заклад. «Хмельницька область має найкращі показники охоплення дітей 5-ти річного віку дошкільною освітою – 75%. Ми поставили завдання перед собою, головами райдержадміністрацій, аби щороку в кожному районі вводилися в дію дитячі садочки. Сьогоднішня подія ще раз підтвердила нашу дієвість, лише в цьому районі за період роботи нової влади вже запрацювало 7 дитячих садочків», - сказав Василь Степанович спілкуючись з журналістами. 
Дитячий садочок побудували ще у 1963 році. Практично він припинив свою діяльність 20 років тому. Батькам доводилося возити малюків за десять кілометрів до с. Моначин чи Волочиська. І лише цього року проведено капітальний ремонт приміщення, на що витрачено понад 800 тисяч гривень. Це гроші з районного, сільського бюджетів, а також спонсорська допомога.   Загалом, заклад розраховано на 40 дошкільнят. 
На свято Василь Степанович приїхав не з порожніми руками – подарував закладу пральну машину. В ході святкового заходу він вручив посвідчення про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» двом жінкам, які народили та виховали 5 і більше дітей.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую