ye-logo.v1.2

Хмельниччина прощається з Героями: в останню путь провели трьох воїнів

Суспільство 27638
С,півчуваємо рідним і близьким..
С,півчуваємо рідним і близьким... Фото: з фейсбука

З Героями попрощалися у різних громадах області.

Додому «на щиті» продовжують назавжди повертатися захисники Хмельниччини. Днями у кількох районах області поховали полеглих на війні Героїв.

Вчора, 18 серпня, в Ярмолинцях провели в останню путь старшого солдата 31-річного Олексія Корепанова. Як повідомляють у громаді, Олексій з родиною проживав на Чернівеччині. Був учасником АТО. Після повернення з військової служби працював у Чернівцях в одній з міжнародних компаній. Там познайомився зі своєю майбутньою дружиною, дівчиною Уляною, родом з Ярмолинців. У 2019 році пара побралася. Згодом подружжя переїхало на малу батьківщину Уляни в селище Ярмолинці.

«Коли на світанку 24 лютого 2022 року Україна здригнулася від страшних вибухів, для Олексія це означало одне – він має стати на захист своєї країни. За кілька днів хлопець, не чекаючи повістки, добровольцем прийшов у військкомат, щоб вступити у лави Збройних сил України, - розповідають про Героя. - Служив Олексій навідником у штурмовій роті. За понад рік служби виконував завдання на Закарпатті, Чернігівщині, Житомирщині, на Запорізькому напрямку. Тим часом на воїна чекало ще одне суворе випробування. Восени 2022 року не стало його дружини Уляни».

10 червня в районі населеного пункту Новоданилівка Запорізької області під час виконання бойового завдання Олексій загинув. Однак понад два місяці тіло воїна офіційно вважалося невпізнаним. Лише 15 серпня рідні отримали сповіщення про його загибель.

Місцем останнього спочинку Героя стало кладовище в Ярмолинцях.

Прощання з Олексієм Корепановим.

Прощання з Олексієм Корепановим.

Прощання з Олексієм Корепановим.

Прощання з Олексієм Корепановим.

Красилівська громада вчора прощалася з Миколою Миколайовичем Ковалішеним – бойовим медиком взводу вогневої підтримки.

«Попрощатися з Героєм прийшли його рідні, друзі, побратими та мешканці громади. Заупокійну молитву проведено в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України. Після цього, на площі Незалежності, відбувся мітинг-реквієм за загиблим Захисником», - розповідають у Красилівськвій міській раді.

Йому назавжди залишиться 37 років.

«Миколу знали всі жителі Митинецького старостинського округу. Знали і поважали жителі усіх навколишніх старостинських округів. Він в будь-яку пору року і доби, у вихідний чи святковий день, завжди допомагав там, де потрібна була допомога», - йдеться у повідомленні.

Микола Ковалішен загинув 13 серпня в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області. Поховали військовослужбовця на кладовищі в його рідному селі. В нього залишилися мама, тато, брат.

Прощання  з Миколою Ковалішеним.

Прощання з Миколою Ковалішеним.

Прощання з Миколою Ковалішеним.

Прощання з Миколою Ковалішеним.

У Кам'янці-Подільському того ж дня теж прощалися з Героєм. В останню путь провели загиблого Володимира Просяного.

«Громада вкотре в жалобі, адже ворог забрав життя Героя Володимира Просяного - мешканця нашої громади, чоловіка, батька, - зазначають у міській раді. - Це велика втрата для нас, адже він виконував свій обов'язок – захищати Батьківщину».

Прощання з Володимиром Просяним.

Прощання з Володимиром Просяним.

Прощання з Володимиром Просяним.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую