ye-logo.v1.2

Як громада на Хмельниччині оговтується від наслідків ворожої атаки

Суспільство 7481
До відновлювальних робіт у Меджибізькій громаді долучилися жителі та працівники різних установ з чотирьох обласних громад
До відновлювальних робіт у Меджибізькій громаді долучилися жителі та працівники різних установ з чотирьох обласних громад. Фото: Меджибізької територіальної громади

На місцях продовжують працювати спеціальні комісії, які фіксують наявні пошкодження.

Громади Хмельниччини продовжують усувати наслідки атаки ворожими «дронами», яка була здійснена проти ночі, 19 серпня. Кілька днів поспіль жителі села Лисогірка Меджибізьскої тергромади рехтують приватні будинки та приміщення комунальних установ.

Як розповів селищний голова Меджибізької громади Олександр Ткач, до робіт долучилися також жителі та працівники різних установ Летичівської, Старосинявської, Миролюбненської та Волочиської громад.

«З власниками пошкоджених домівок працюють представники Міжнародної неурядової гуманітарної організації AСТЕD, яка фінансується за рахунок коштів ЄС. На місцях оформлюють заявки на отримання грошової допомоги», - зазначив Олександр Ткач.

Сьогодні громада очікує на доставку необхідних покрівельних матеріалів від керівництва обласної військової адміністрації. Наразі з тим на місці працює спеціальна комісія, яка продовжує фіксувати наявні пошкодження у домогосподарствах та складати відповідні акти на отримання грошової допомоги.

«Окрема подяка жителям села Лисогірка, які, незважаючи на масштабні руйнування в кожній оселі, долучились до збору продуктів харчування та питної води для ремонтних бригад. Дякую кожному, хто долучається, ваша праця – безцінна», - подякував жителям громади селищний голова Олександр Ткач.

Читайте також: У двох храмах Красилівщини вперше зазвучала молитва українською

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую