ye-logo.v1.2

Новоушицька громада прощається з військовою психологинею

Суспільство 21936
Щиро співчуваємо рідним..
Щиро співчуваємо рідним... Фото: Новоушицької тергромади

26 серпня у лікарні Києва зупинилося серце Оксани Дементьєвої.

Сьогодні, 28 серпня, жителі Новоушицької громади в останню путь проводжають Оксану Анатоліївну Дементьєву. Серце військовослужбовиці зупинилося 26 серпня у лікарні Києва. Пані Оксані тепер назавжди 41 рік.

Народилася та виросла Оксана Дементьєва в Новій Ушиці, освіту психолога здобула в Хмельницькому національному університеті «Поділля».

Як розповідають у громаді, Оксана Дементьєва розпочала трудову діяльність у Новоушицькій загальноосвітній школі № 2, згодом вона працювала методистом із психології у відділі освіти, молоді та спорту.

З початком воєнних дій на Донбасі жінка уклала контракт зі Збройними силами України як військовий психолог. Працювала в Дунаєвецькому та Новоушицькому військкоматах та Яворові на Львівщині.

Кілька років поспіль Оксана Дементьєва працювала на посаді психолога в інклюзивно-ресурсному центрі Новоушицької селищної ради.

Після повномасштабного вторгнення проходила військову службу по мобілізації у військовій частині А4456.

«Усі, хто знав Оксану Анатоліївну, назавжди запам'ятають її як сильну духом, трудолюбиву, сміливу та мудру жінку, яка була професіоналом своєї справи. Щиро співчуваємо рідним Оксани Анатоліївни... Сумуємо разом з вами...», - йдеться у повідомленні Новоушицької територіальної громади.

В Оксани Дементьєвої залишилися батьки та син Даніїл.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую