Гаряча тема:
- Війна
Сапер з Хмельниччини отримав державну нагороду

Сергій Косар продовжує розміновувати деокуповані території.
Президент Володимир Зеленський вручив саперу ДСНС Хмельниччини Сергію Косару орден «За мужність» ІІІ ступеня.
За повідомленням пресслужби управління ДСНС у Хмельницькій області, у переддень професійного свята (17 вересня – День рятівника), президент України подякував рятувальникам за підтримку життєдіяльності всього українського суспільства, міст і сіл в умовах війни, яку розпочала росія, а також вручив державні нагороди.
«Глава держави відзначив орденом «За мужність» ІІІ ступеня Сергія Косара, заступника начальника частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. Разом із колегами-саперами Сергій виконував і виконує завдання на звільнених територіях країни, вони розчистили сотні гектарів української землі, знищили тисячі вибухонебезпечних предметів. Їх успішна робота – це збережені життя», - йдеться в повідомленні ДСНС.
Відзначимо, що Сергію Косару доводилося розміновувати звільнені території ще до повномасштабного вторгнення. Він розміновував мінні поля в Слов'янську, Гнутовому, Сартані, Тилаківці. «За 300 метрів від нас падали снаряди, земля гуділа, нас оглушувало, проте жодного разу не виникало бажання залишити все і поїхати додому, адже цю роботу простий солдат не виконає. Особливо важко, коли нічне бомбардування не давало спати, а вдень доводилося розміновувати те, що прилетіло. Моя місія в цьому житті — знешкоджувати наслідки війни. Якщо я знаю, що моя робота незавершена, не можу відлежуватися вдома», — ще в 2019 році розповідав Сергій Косар.
Читайте також: Вогнеборці Хмельниччини провели змагання, вшанувавши пам'ять Петра Сибіги
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: