ye-logo.v1.2

Сапер з Хмельниччини отримав державну нагороду

Суспільство 1172
Сергія Косара нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня
Сергія Косара нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Фото: ДСНС

Сергій Косар продовжує розміновувати деокуповані території.

Президент Володимир Зеленський вручив саперу ДСНС Хмельниччини Сергію Косару орден «За мужність» ІІІ ступеня.

За повідомленням пресслужби управління ДСНС у Хмельницькій області, у переддень професійного свята (17 вересня – День рятівника), президент України подякував рятувальникам за підтримку життєдіяльності всього українського суспільства, міст і сіл в умовах війни, яку розпочала росія, а також вручив державні нагороди.

«Глава держави відзначив орденом «За мужність» ІІІ ступеня Сергія Косара, заступника начальника частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. Разом із колегами-саперами Сергій виконував і виконує завдання на звільнених територіях країни, вони розчистили сотні гектарів української землі, знищили тисячі вибухонебезпечних предметів. Їх успішна робота – це збережені життя», - йдеться в повідомленні ДСНС.

Відзначимо, що Сергію Косару доводилося розміновувати звільнені території ще до повномасштабного вторгнення. Він розміновував мінні поля в Слов'янську, Гнутовому, Сартані, Тилаківці. «За 300 метрів від нас падали снаряди, земля гуділа, нас оглушувало, проте жодного разу не виникало бажання залишити все і поїхати додому, адже цю роботу простий солдат не виконає. Особливо важко, коли нічне бомбардування не давало спати, а вдень доводилося розміновувати те, що прилетіло. Моя місія в цьому житті — знешкоджувати наслідки війни. Якщо я знаю, що моя робота незавершена, не можу відлежуватися вдома», — ще в 2019 році розповідав Сергій Косар.

Читайте також: Вогнеборці Хмельниччини провели змагання, вшанувавши пам'ять Петра Сибіги

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую