ye-logo.v1.2

День міста: що запланували у Хмельницькому

Суспільство 20321
Другий рік поспіль День міста Хмельницького припадає на воєнний час
Другий рік поспіль День міста Хмельницького припадає на воєнний час. Фото: з архіву редакції

Усі заходи будуть відбуватися у форматі вшанування пам'яті.

Другий рік поспіль День міста у Хмельницькому, який традиційно відзначають в останню суботу вересня, припадає на воєнний час. Тож святкувань та масових заходів із залученням великої кількості людей та фінансових ресурсів з міського бюджету не влаштовують. Як і минулоріч, заплановані заходи присвячені тому, аби вшанувати Героїв, які боронили і продовжують боронити Україну. Про це сайту «Є» розповів Микола Ваврищук, заступник хмельницького міського голови.

«Безпекова та моральна ситуація в країні не дозволяє проводити святкові заходи. Саме тому ми відмовилися від будь-яких святкувань Дня міста. Відзначення пам'ятної дати буде відбуватися у форматі вшанування пам'яті. До того ж, уже наступного дня, у неділю 1 жовтня, в Україні відзначають День українських захисників та захисниць. Тому це буде спільне вшанування», - зазначив Микола Ваврищук.

В ці дні хмельничан просять прийти та вшанувати полеглих Героїв: до місць їхнього останнього спочинку, меморіальних дощок, на Алею Слави, де поховані захисники та Алею Героїв на Проскурівській… І вкотре подякувати Героям, які полягли за Україну.

Зранку 30 вересня у місті за полеглими захисниками проведуть панахиду.

Також серед офіційних заходів, які запланували у Хмельницькому в цей день, - вручення відзнак «Почесний громадянин міста» 128-ми родинам тих Героїв, які загинули за Україну.

Локально на вулицях міста будуть звучати виступи військових оркестрів. А на Проскурівській діятимуть тематичні виставки. Одна з них ознайомить хмельничан з тими містами, які допомагали від початку повномасштабного вторгнення і допомагають наразі Хмельницькому.

У парку Чекмана з 10-ї до 19-ї години діятиме ярмарок майстрів та крафтових виробників.

Також на майданчику поруч з Дитячим світом з 12-ї по 18-у годину відбуватиметься волонтерський ярмарок. Всі кошти від продажу будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую