ye-logo.v1.2

Платники податків Хмельниччини перерахували близько 700 мільйонів гривень на українську армію

Суспільство 870
У 2023 році платники Хмельниччини перерахували на армію майже на 83 мільйони, ніж за аналогічний період минулого року
У 2023 році платники Хмельниччини перерахували на армію майже на 83 мільйони, ніж за аналогічний період минулого року. Фото: ілюстративне, з відкритих джерел

При цьому відсоткова ставка військового збору залишається незмінною.

У Хмельницькій області протягом січня-вересня 2023 року платники податків перерахували 663,5 мільйона гривень військового збору. Про це повідомили у Державній податковій службі регіону.

Згідно зі статистичними даними, надходження збору порівняно з таким самим періодом у 2022 році зросли на майже 83 мільйони гривень або 14,3 відсотка.

«Такі показники надходження військового збору – результат відповідальної позиції як працедавців нашого краю, так і громадян, які самостійно декларують свої доходи та сплачують податки», – зазначають у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.

Варто зазначити, що ставка збору не змінювалася протягом останніх років і становить 1,5 відсотка.

Нагадаємо, раніше представники податкової служби заявили, що у Хмельницькому посилять боротьбу з «тіньовими» доходами. Робоча група з легалізації тіньової зайнятості вже відвідала понад три тисячі підприємств і виявила майже півтисячі працівників, які отримували зарплату в конверті.

Читайте також: Ринок праці Хмельниччини: більше 60 відсотків вакансій припадають на робітничі професії

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую