ye-logo.v1.2

Жінка звернулась в Хмельницький апеляційний суд, щоб повернути конфісковані на ЗСУ цигарки

Суспільство 10865
Цигарки жінці не повернули
Цигарки жінці не повернули. Фото: Хмельницький апеляційний суд

142 блоки цигарок без акцизних марок були речовими доказами у справі про адміністративне правопорушення.

Пенсіонерка з Кам'янця-Подільського звернулась у Хмельницький апеляційний суд, щоб повернути цигарки, які у неї конфіскували на потреби армії, повідомляють у відомстві.

Згідно з матеріалами слідства, у селі Зарічанка Кам'янець-Подільського району правоохоронці виявили у жінки 142 блоки тютюнових виробів без марок акцизного податку. Їй інкримінували вчинення адміністративного правопорушення, однак у процесі судового засідання встановили, що у діях жінки немає складу цього злочину. Справу закрили, а вилучені речові докази, за постановою суду, відправили на потреби Збройних Сил.

Пенсіонерка вирішила оскаржити рішення суду й подала апеляцію. На її думку, конфіскація товарів застосовується, якщо суд визнав особу винною, проте провадження щодо неї було закрито. Тому вважає, що постанову в частині вирішення питання речових доказів слід скасувати. Утім Хмельницький апеляційний суд підтвердив законність такого судового рішення.

«Враховуючи те, що в діях [апелянтки] відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164-5 КУпАП, самі вилучені тютюнові вироби не мають марок акцизного податку, отже перебувають у незаконному обігу на території України, разом з тим мають певну цінність та можуть бути використані на потреби Збройних Сил України, вважаю, що суддя першої інстанції обґрунтовано конфіскував зазначені речові докази за призначенням – на користь Збройних Сил України», – констатував апеляційний суд.

Цигарки жінці не повернули.

Читайте також: На честь Героїв: у Хмельницькому з'явиться новий парк

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую