ye-logo.v1.2

Землі ландшафтного парку «Мальованка» повернули у власність громади на Шепетівщині

Суспільство 491
Ландшафтний парк «Мальованка» має рідкісну фауну
Ландшафтний парк «Мальованка» має рідкісну фауну. Фото: turist.km.ua

Нині земельна ділянка має охоронний статус.

Приватизована частина ландшафтного парку «Мальованка» знову належить громаді на Шепетівщині. Земельну ділянку площею 6 гектарів повернули за рішенням суду.

Як зазначили у прокуратурі, раніше її передали у приватну власність для ведення особистого селянського господарства попри встановлені обмеження обласного Держгеокадастру.

«Територія входить до об'єктів Смарагдової мережі України та підпадає під Конвенцію про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі. На таких землях забороняється будь-яка діяльність, яка негативно впливає чи може негативно вплинути на стан природних об'єктів, або перешкоджає їх використанню за цільовим призначенням», - пояснюють у прокуратурі.

Варто зазначити, що ландшафтний парк «Мальованка» має рідкісну фауну – він є осередком для 26 червонокнижних видів тварин. Серед них – лелека чорний, змієїд, жук-олень, борсук, горностай тощо. Також у парку часто можна зустріти сарну, бобра, лося, свиню дику, зайця, лисицю, вивірку та інших тварин. До слова, ця зона є відкритою для відвідування та має чотири туристичні маршрути.

Читайте також: Чергова допомога військовим: Хмельницький передав Силам оборони «бойових пташок» на понад 2 мільйони гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую