ye-logo.v1.2

«Щоденник Монастирського»: глядачам презентували документальний фільм про трагічно загиблого міністра внутрішніх справ України

Суспільство 1140
Творчій команді захотілося розказати маловідому історію Дениса Монастирського для широкої аудиторії
Творчій команді захотілося розказати маловідому історію Дениса Монастирського для широкої аудиторії. Фото: скрін з документального фільму «Щоденник Монастирського»

У фільмі-портреті для широкої аудиторії родина та колеги Дениса Монастирського розповідають про маловідомі факти з його життя.

В одному із київських кінотеатрів, 16 листопада, відбувся прем‘єрний показ документального фільму «Щоденник Монастирського». Стрічка розповідає про життєвий шлях колишнього міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, який трагічно загинув під час авіатрощі 18 січня цього року.

Як розповів продюсер фільму Акім Галімов кореспондентам Укрінформу, над ним вони працювали майже пів року. А з ідеєю створення такого фільму-портрету про Дениса Анатолійовича до нього звернулася Леся Червінська.

«Попри те, що він був міністром внутрішніх справ, про те, якою він був людиною знало дуже мало людей. Він робив дуже багато, зокрема, і в напрямку збереження культурної спадщини, нашої історії. Тому нашій команді захотілося розказати маловідому історію Дениса Монастирського для широкої аудиторії», - розповів Акім Галімов.

Колишня радниця Дениса Монастирського Леся Червінська зауважила, що в цьому фільми показана його глибока душа, його любов до України та любов до людей.

«Мало хто знає його, як особистість, як людину. Ми знаємо більше про трагедії, на які він приїжджав. Він завжди був там, де біль, проблема, тривога, зруйновані будинки, де бої. Він їхав туди, де була потрібна мотивація для людей з його системи. Він мав величезну повагу до людей. Він з усіма знаходив спільну мову, це був його видатний талант», - зазначила Червінська.

У фільмі про Дениса Монастирського розповідають його дружина Жанна, мама Алла, чинний глава МВС Ігор Клименко та Президент України Володимир Зеленський. Вже наступного дня, 17 листопада, фільм показали в етері загальнонаціонального телемарафону. А відсьогодні його можна переглянути на Ютубі.

Читайте також: Збирати дрони якісно, швидко та з усіх можливих компонентів безкоштовно навчають у Хмельницькій школі пілотування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую