ye-logo.v1.2

Збирати дрони якісно, швидко та з усіх можливих компонентів безкоштовно навчають у Хмельницькій школі пілотування

Суспільство 619
Студентів навчають збирати дрон "з нуля", а також за необхідності його ремонтувати
Студентів навчають збирати дрон "з нуля", а також за необхідності його ремонтувати. Фото: скрін з відео МТРК "Місто"

Навчальний процес контролюють досвідчені інструктори, а сам він триває впродовж тижня.

У Хмельницькому діє технічна школа пілотування дронів. У ній безкоштовно навчають військових збирати, ремонтувати і налаштовувати FPV-дрони. Навчальним процесом керує громадська організація «KazhanFLY». Зараз курс завершує третя група студентів. Більшість студентів школи вже мають бойовий досвід в пілотуванні дронів, а нові інженерні навички їм необхідні для того, щоб налаштувати дрон саме під свої потреби. Крім того, вміти його полагодити за потреби. Весь навчальний процес тут ведуть досвідчені інструктори і триває він тиждень.

Як розповідає журналістам телеканалу «Місто» старший інструктор школи Роман, зараз збірка дронів є одним з найважливіших пунктів їх роботи. Перед собою організатори Школи ставлять задачу навчити якомога більшу кількість людей збирати дрони якісно, швидко та з усіх можливих компонентів.

«Для того, щоб навчитися правильно їх налаштовувати, потрібно, звісно, витратити кілька місяців активної роботи з ними. Але зрозуміти ази та зібрати свій перший дрон власноруч можна за кілька днів», - зазначає Роман.

У Києві школа «KazhanFLY» розпочала свою роботу минулого року, і за цей час кожен з її іструкторів підготував майже півтори тисячі військових. У Хмельницькому кількість студентів з кожним набором зростає, а наявність матеріально-технічної бази дозволяє отримувати необхідні знання на навики в одному місці.

Читайте також: Чергова допомога військовим: Хмельницький передав Силам оборони «бойових пташок» на понад 2 мільйони гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую