ye-logo.v1.2

Понад чотири сотні FPV-дронів за два місяці Силам оборони закупили з бюджету Хмельницького

Суспільство 652
Наразі очікується ще кілька великих поставок партій FPV-дронів
Наразі очікується ще кілька великих поставок партій FPV-дронів. Фото: Хмельницької міської ради

Наразі такі дрони також почало виготовляти одне з місцевих комунальних підприємств.

Хмельницький продовжує допомагати Силам оборони України. 17 листопада захисникам знову передали ще 90 FPV-дронів, придбаних за кошти міського бюджету. Про це повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

«Сьогодні знову передали Силам оборони ще 90 FPV-дронів, придбаних за кошти міського бюджету. Допомога війську була, є і буде нашим головним пріоритетом. Не втомлююся дякувати платникам податків за вчасне наповнення бюджету. Це ви допомагаєте нам наближати перемогу», - написав міський голова на своїй фейсбук-сторінці.

За його словами, вартість закупівлі – понад 1 мільйон 250 тисяч гривень.

Загалом, як зазначає Олександр Симчишин, за трохи більше, ніж 2 місяці, Силам оборони передали вже 410 FPV-дронів, придбаних за кошт бюджету.

«Зараз ми виготовляємо 40 FPV-дронів силами одного з наших комунальних підприємств. Якщо вони успішно пройдуть тестування, то зможемо це робити у великих кількостях. Вартість таких FPV-дронів буде нижчою, бо робота виконуватиметься силами підприємства», - зазначив він.

Додає, що наразі також чекають ще кілька великих поставок партій FPV-дронів. 500 штук мають бути поставлені до 10 грудня. Днями очікуються результати тендеру ще на 600 FPV-дронів.

«Від закупівель очікуємо економію, що дозволить докупити ще 100 штук. До кінця року маємо на меті вийти на 1650-1700 FPV-дронів для наших Сил оборони. Крім цього, купуємо безпілотники різних модифікацій. Наступного тижня будемо передавати знову», - додає міський голова.

Читайте також: Збирати дрони якісно, швидко та з усіх можливих компонентів безкоштовно навчають у Хмельницькій школі пілотування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую