ye-logo.v1.2

На Летичівщині відкрили меморіальну дошку загиблому на війні легкоатлету Володимиру Андрощуку

Суспільство 829
У селищній раді згадують Володимира Андрощука як спортсмена, якого могло чекати велике спортивне майбутнє
У селищній раді згадують Володимира Андрощука як спортсмена, якого могло чекати велике спортивне майбутнє. Фото: Летичівської селищної ради

Захисникові було всього 22, коли його життя обірвала війна.

На Летичівщині в Сусловецькому ліцеї відкрили меморіальну дошку загиблому на війні Володимиру Андрощуку. Захисник був випускником цього навчального закладу, повідомляють в Летичівській селищній об'єднаній територіальній громаді.

Володимиру було всього 22, коли його життя обірвала війна. У селищній раді згадують його як спортсмена, якого могло чекати велике спортивне майбутнє.

«Він був членом складу національної збірної на чемпіонаті Європи U-18 з легкої атлетики. У 2019 році став переможцем з десятиборства на чемпіонаті України U-20. Володимир Андрощук представляв Україну на міжнародних змаганнях, неодноразово ставав призером легкоатлетичних стартів в Україні. Також спортсмен-студент представляв Україну на чемпіонаті Європи U-20 у 2020 році, де став шостим у сучасному п'ятиборстві…», - згадують про досягнення Володимира Андрощука.

Народився він 10 січня 2001 року в селі Суслівці Летичівської громади. Навчався в Сусловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Змалечку хлопець любив спорт, мав вагомі спортивні досягнення під час навчання в школі, тому після закінчення 9 класу вступив у Броварське вище училище фізичної культури, де вдосконалював свої спортивні здібності. По закінченню училища, Володимир став студентом Львівського національного аграрного університету. І багато часу приділяв спорту.

Коли розпочалася війна, Володимир не вагаючись прийняв рішення йти захищати Україну, підписав контракт та вступив до лав українського війська. 25 січня 2023 року він загинув під час штурму позицій ворога під Бахмутом.

Читайте також: «Щоденник Монастирського»: глядачам презентували документальний фільм про трагічно загиблого міністра внутрішніх справ України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую