ye-logo.v1.2

Декілька вибухів неподалік Хмельницької АЕС зафіксувало МАГАТЕ

Суспільство 1602
Станція від ворожої атаки не постраждала
Станція від ворожої атаки не постраждала. Фото: ілюстративне uk.wikipedia.org

Мова йде про російську атаку дронами 29 листопада.

Експерти Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) повідомили, що вночі 29 листопада зафіксували кілька вибухів неподалік від Хмельницької АЕС. Нагадаємо, тієї ночі російські окупанти вчергове атакували Україну дронами, під удар потрапила і Хмельниччина.

Як повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на заяву генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Ґроссі, група експертів Міжнародного агентства з атомної енергії, яка спостерігає за ситуацією на Хмельницькій атомній електростанції (АЕС), повідомила, що 29 листопада, перебуваючи у своїх приміщеннях, почула кілька вибухів поблизу, протягом 20 хвилин.

Зазначається, що сама станція не постраждала. Проте цей інцидент показав, що поки в Україні триває війна, усі АЕС на її території залишаються в небезпеці, наголосив Рафаель Маріано Гроссі.

Нагадаємо, 29 листопада на Хмельниччині під час атаки в області працювали сили ППО. За інформацією Хмельницької обласної військової адміністрації, внаслідок повітряної атаки зазнало пошкоджень підприємство на Шепетівщині.

Як повідомляли Повітряні сили ЗСУ, вночі проти 29 листопада російські війська атакували Україну, серед іншого, 21 ударним БПЛА, основний напрямок удару безпілотників – Хмельниччина.

Додамо, що цієї ночі, 30 листопада, під ударом «шахедів» Хмельниччина була знову. По ворожих безпілотниках працювали сили ППО. В Хмельницькій обласній військовій адміністрації повідомили, що уламки збитих ударних ворожих безпілотників впали на Шепетівщині на території колишнього заводу. Постраждалих немає. 

Нагадаємо, що після ворожої атаки 25 жовтня, коли від вибухової хвилі постраждали понад 1700 будівель у громадах неподалік ХАЕС, експерти Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) здійснили обстеження Хмельницької атомної електростанції. Тоді ударною хвилею вибило вікна кількох будівель на території електростанції. Зокрема, й проходу до корпусів реактора, допоміжного корпусу, корпусу спеціального обладнання, навчального центру та інших об'єктів.

Згідно з висновками сейсмічного моніторингу, ударна хвиля спричинила сейсмічні коливання, які зазвичай виникають внаслідок землетрусів, вибухів і ударів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую