ye-logo.v1.2

«Розвиватимемо виробництво мікрозелені»: у Славуті презентували проєкт підтримки ВПО

Суспільство 1133
Реалізація проєкту розпочалася у жовтні 2023 року
Реалізація проєкту розпочалася у жовтні 2023 року. Фото: Славутська міська рада

Завершити реалізацію ініціативи планують до 31 березня.

У Славуті розвивають ініціативу, яка покликана створити економічні можливості для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у громаді. Проєкт полягає у створені виробництва із мікрозелені, повідомили у Славутській міській раді.

У відомстві кажуть, що розвиток діяльності з вирощування мікрозелені допоможе створити необхідні умови для набуття нових знань та навичок. Це допоможе реалізувати потенціал для економічної спроможності та соціальної адаптації переселенців. Тут працюватиме, щонайменше, троє людей, яким довелося покинути власні домівки через російське вторгнення.

«В рамках цього проєкту планується започаткувати виробництво з вирощування мікрозелені. Облаштувати приміщення, закупити необхідне обладнання та навчити людей. Ми вважаємо, що ця ініціатива буде лише початком і однією з можливостей працевлаштування ВПО в нашій громаді», - каже начальниця відділу стратегічного розвитку Славутської міської ради та співавторка проєкту Іванна Холод.

Реалізація проєкту розпочалася у жовтні 2023 року. Нині добігають кінця ремонтні роботи з облаштування приміщення та встановлення обладнання. Запустити виробництво планують до 31 березня.

Варто зазначити, що цей проєкт є грантовим і реалізується за підтримки спільної ініціативи ЄС та Програми ООН «Мери за економічне зростання». Минулого року він та ще 12 проєктів перемогли у конкурсному відборі серед понад 200 інших ініціатив громад зі всієї країни.

Читайте також: Нові партії дронів передали захисникам Хмельницька та Кам'янець-Подільська громади

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую