ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі податківці зруйнували схему багатомільйонного ухилення від податків

Суспільство 2264
Фото: Пресслужба ХОССЦ

Сталося це після перевірки двох суб’єктів господарювання, які мають спільного власника, знаходяться на одній території, здають один одному в оренду основні засоби.

При здійсненні фінансово-господарської діяльності дані підприємства використали схему, суть якої полягала у реалізації товарно-матеріальних цінностей на адресу одного і того ж контрагента – дніпропетровського товариства з обмеженою відповідальністю за цінами нижче ціни придбання.
Суть першої господарської операції, за повідомленням прес-служби ДПА у Хмельницькій області, полягала в тому, що вартість поставленого товару була зменшена на третину від облікової собівартості шляхом проведення уцінки в зв’язку із тим, що товар втратив належну якість та товарний вигляд після тривалого зберігання. А також операцію, яка полягала в реалізації товару за ціною у шість разів нижчою, ніж ціна придбання.
Крім того, за даними перевірки, підприємства штучно завищували суму отриманих збитків та нарощували їх за рахунок грубих помилок в податковому обліку: невірно переносили збитки попередніх, вже обревізованих періодів, завищували амортизаційні відрахування, не коригували валові витрати на вартість товарно–матеріальних цінностей, які використовуються не в господарській діяльності.

Через таку схему підприємства ухились від сплати податку на прибуток на загальну суму понад півтора мільйона гривень і податку на додану вартість на таку ж суму.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую