ye-logo.v1.2

Рекорд України: Наталя Зеленська з Нетішина зібрала колекцію з тисяч кулькових ручок

Суспільство 2287
Пані Наталя зізнається, що мріє зібрати колекцію з десяти тисяч кулькових ручок
Пані Наталя зізнається, що мріє зібрати колекцію з десяти тисяч кулькових ручок. Фото: Нетішинського краєзнавчого музею

На це їй знадобилося 23 роки.

Понад три з половиною тисячі кулькових ручок зібрала у свою приватну колекцію Наталя Зеленська з Нетішина. На це їй знадобилося 23 роки. Як виявилося, така кількість в колекції кулькових ручок – рекордна в Україні. Днями цей рекорд зафіксували в Нетішині.

Наталя Зеленська - інженерка Хмельницької атомної електростанції. Зізнається, захопилася колекціонуванням кулькових ручок ще у 2001 році. Свою першу колекційну ручку вона виграла під час святкування Дня Києва і досі у своєму захопленні не може зупинитися. Знайомі та близькі, хто знає про таке хобі пані Наталі, привозять їй ручки з різних куточків світу.

10 червня, у день, коли відзначають день винайдення кулькової ручки, її колекцію презентували на огляд відвідувачів в Нетішинському краєзнавчому музеї. І в цей же день представник Книги рекордів України Олександр Шустерук засвідчив національний рекорд Наталі Зеленської з найбільшою колекцією кулькових ручок.

Колекція пані Наталі на момент встановлення рекорду становить 3 тисячі 544 кулькові ручки, які вона збирає протягом 23 років. Тут є ручки з логотипами вітчизняних та іноземних компаній, українських АЕС, серед яких і Запорізька.

Пані Наталя зізнається, що мріє зібрати колекцію з десяти тисяч кулькових ручок.

«Був період, коли я хотіла покинути це заняття, віддати кудись ці ручки, але тепер відчуваю ще більшу жагу до колекціонування», - каже рекордсменка.

Колекція пані Наталі на момент встановлення рекорду становить 3 тисячі 544 кулькові ручки. Фото: Нетішинського краєзнавчого музею

До теми: Хмельничанин відкрив зубами 52 пляшки за хвилину і встановив нацрекорд

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую