ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Сорок «нелегалів» виготовляли взуття

Суспільство 1975

Податківці в Шепетівського району виявили підпільний цех, в якому працювали понад 40 неоформлених найманих працівників

Як встановили працівники податкової міліції Славутської ОДПІ, які в ході проведення операції «Контрабанді-стоп!» викрили незаконне виробництво заготовок для взуття, протиправну діяльність організувала мешканка селища Гриців Шепетівського району.

Підприємлива пані, не маючи жодних дозволів чи сертифікатів, за версією досудового слідства, налагодила на спеціальному швейному обладнанні виробництво напівфабрикатів для взуття, використовуючи при цьому нелегальну працю понад 40 осіб. Продукція цеху, як повідомляє прес-служба ДПА у Хмельницькій області, у подальшому передавалася на взуттєве підприємство у Бердичів Житомирської області. При цьому, відповідно, нею отримувався неконтрольований прибуток, з якого не здійснювалася в установленому порядку сплата податків.

У результаті огляду податківцями приміщення цеху з незаконного обігу вилучено готову продукцію – 2 тисячі пар заготовок до взуття в асортименті, а також синтетичний матеріал, нитки, фурнітуру та засоби виробництва – 7 електрогідравлічних розкрійних пресів, 40 швейних машинок іноземного виробництва, електроінструмент та інші товарно-матеріальні цінності. Орієнтовна вартість вилученого – 220 тисяч гривень.

Наразі податкові міліціонери продовжують роботу з перевірки та встановлення каналів збуту незаконно виготовленої продукції.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую