ye-logo.v1.2

«Справжній воїн»: у Хмельницькому спочив Герой Андрій Данилюк

Суспільство 5912
Андрію Данилюка назавжди 26 років...
Андрію Данилюка назавжди 26 років.... Фото: скрін з відео МТРК Місто

Захиснику України 18 червня мало б виповнитися 27 років.

Вчора, 14 червня, в Хмельницькому в останню земну дорогу провели 26-річного Андрія Данилюка. Після початку повномасштабного вторгнення він добровільно доєднався до лав 86-го окремого батальйону територіальної оборони Хмельниччини. Обіймав посаду командира стрілецького відділення. Брав участь у боях на Харківщині та Херсонщині. 10 червня Андрій Данилюк помер у лікарні від отриманих поранень під час виконання бойового завдання.

«Це була добра, врівноважена, спокійна дитина. Завжди ніс відповідальність за себе. Старався вчитися, відвідувати школу», - у коментарі телеканалу «Місто» розповіла Валентина Везденецька, класна керівниця Героя, який закінчив у 2014 році школу №29.

«Він був справжнім воїном, гарною людиною, - згадує побратим захисника «Горень», слова якого наводить «Суспільне Хмельницький». - Ми з ним працювали у різних взводах, але на деякі операції виходили разом. Втрачати близьких людей важко, але для мене найважче — втрачати молодих».

У Андрія Данилюка залишився батько, сестра та цивільна дружина. Вічний спочинок Герой знайшов на Алеї Слави у Раковому. Йому назавжди 26 років.

Вічна пам'ять Герою! Співчуття рідним та близьким…

 

Читайте також: «Б'ємося в усі двері» - у Хмельницькому провели чергову акцію «Поверніть Героїв з полону»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую