ye-logo.v1.2

Повернувся додому на щиті: у Кам'янці-Подільському простилися з Анатолієм Хапіцьким

Суспільство 4139
Вічна слава та шана полеглим українським захисникам!.
Вічна слава та шана полеглим українським захисникам!.. Фото: пресслужби Кам'янець-Подільської міськради

Солдат Збройних сил України загинув внаслідок аварії під час проходження військової служби.

Вчора, 15 червня, у Кам'янці-Подільському простилися з українським захисником. Додому на щиті назавжди повернувся 53-річний кам'янчанин Анатолій Хапіцький. Як повідомив міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Посітко, воїн загинув внаслідок аварії 8 червня 2024 року, яка сталася під час проходження військової служби.

У Сквері Героїв відбулося загальноміське прощання з захисником. Проводжали в останню путь Анатолія Хапіцького його рідні, близькі та жителі громади.

«Схиляємо голови перед світлою пам'яттю Захисника, висловлюємо щирі співчуття його родині та близьким. Не існує таких слів, які могли б полегшити біль втрати для батьків, рідних. Але знайте, що громада розділяє ваше горе. Щирі співчуття. Вічна пам'ять воїну», - слова підтримки родині полеглого захисника висловили у Кам'янець-Подільській громаді.

Прощання Анатлій Хапіцький

Анатолій Хапіцький прощання

Кам'янчанин Анатолій Хапіцький

53-річний кам'янчанин Анатолій Хапіцький загинув 8 червня 2024 року внаслідок аварії, яка сталася під час несення військової служби. Фото: пресслужби Кам'янець-Подільської міськради.

Читайте також: На Хмельниччині попрощалися з загиблими захисниками України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую