ye-logo.v1.2

Рейтинг українських університетів 2024: на якому місці виші Хмельниччини

Суспільство 8912
Хмельницький національний університет - на 54 місці
Хмельницький національний університет - на 54 місці. Фото: khnu.km.ua

Загалом у лонглист цього року увійшло 5 вищих навчальних закладів області.

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence сформували рейтинг українських вишів у 2024 році. Традиційно у переліку, який презентують щороку, – 200 вищих навчальних закладів зі всієї країни. Цьогорічними результатами поділились на платформі Освіта.ua.

У рейтинг 2024-го року увійшло 5 вишів Хмельницької області. Це Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, Хмельницький національний університет, Подільський державний університет та Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.

Зокрема, найвище у рейтингу цього року серед місцевих вищих навчальних закладів розташувався Хмельницький національний університет. У нього 54 місце з сумою індексів закладу 28,46. Далі йде Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – 111 місце з сумою індексів 44,74.

На 139 місці Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова з сумою індексів закладу 51,18. У Подільського державного університету сама індексів закладу складає 55,87, що означає для вишу 163 місце. А Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького присвоїли 166 місце, вказавши, що сума індексів закладу складає 56,64.

Топ кращих українських вишів у 2024 році, згідно з рейтингом

До найкращих 20 університетів України цього року ввійшли 5 столичних університетів, 3 університети з Харкова, по два зі Львова, Тернополя й Дніпра, та по одному представнику з Ужгорода, Луцька, Одеси, Івано-Франківська, Чернівців і Сум.

Перше місце цьогорічного рейтингу вдруге посів Київський політехнічний інститут ім. Сікорського. На другій сходинці залишився Київський національний університет ім. Шевченка. На третій сходинці рейтингу – Львівська політехніка, яка піднялась на одну позицію. Четверте місце рейтингу посідає Харківський національний університет ім. Каразіна, який опустився на одну позицію. На п'ятій сходинці – Сумський національний університет, що минулого року перебував на шостій позиції.

Натомість на шосту позицію з п'ятої опустився Львівський національний університет ім. Франка. На сьомій сходинці розташувався, піднявшись на одну позицію, Національний університет біоресурсів і природокористування. Восьму позицію отримав Харківський політехнічний інститут, перемістившись із сьомої минулого року. На дев'ятому місці в рейтингу розташувався Одеський національний університет ім. Мечникова, покращивши відразу на чотири позиції свій минулорічний результат. На десяту сходинку з дев'ятої перемістився Харківський національний університет радіоелектроніки.

Читайте також: Хмельницька обласна рада перенесла засідання сесії

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую