ye-logo.v1.2

У Хмельницькому нагородили медалями випускників: у якому навчальному закладі їх цьогоріч найбільше

Суспільство 1919
Цього року медалі за кращі успіхи у навчанні отримали понад дві сотні випускників
Цього року медалі за кращі успіхи у навчанні отримали понад дві сотні випускників. Фото: facebook.com/symchyshyn

11-класниця Яна Книр здала НМТ з математики, англійської та української мов на 200 балів.

У Хмельницькому пройшла церемонія нагородження випускників-медалістів. Цьогоріч за відмінні успіхи у навчанні відзначили 226 випускників. Серед них золоті медалі отримали 182 учні, ще 44 – стали срібними медалістами, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Лідером серед навчальних закладів за кількістю 11-класників, що мають кращі успіхи у навчанні, став Хмельницький ліцей №11. Там одразу 27 «золотих» випускників. По 200 балів із кожного предмету на Національному мультипредметному тесті, зокрема математики, англійської та української мов, отримала випускниця цього навчального закладу Яна Книр. Дівчина каже, таких результатів вдалось досягти завдяки повторенню матеріалу за попередні роки.

«Ті знання, які я мала, я здобувала протягом всього свого навчання. Я кожен рік повторювала все, що знаю, тому що я кожен рік готувалася до олімпіад з цих предметів. І завдяки повторенню, я мала багаж знань, який вдало використала на НМТ», - ділиться Яна Книр.

Серед золотих медалістів цього року також Соломія Гайдова. Вона закінчила ліцей №3 імені Артема Мазура.

«Далі буду вступати в Чехію на архітектурний факультет. Після навчання я планую повертатися в Україну. Оскільки це моя країна, свої знання, ті що я здобуватиму закордоном, планую застосувати тут, аби зробити свій вклад і поповнити наші архітектурні об'єкти. Адже я вважаю Україну своїм домом і вважаю своїм обов'язком як громадянина щось їй також віддати», - каже Соломія Гайдова.

Виконуюча обов'язки директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міськради Ольга Кшановська розповіла про тенденцію збільшення кількості медалістів щороку.

Вона також зазначає, що на цій церемонії відзначили 30 переможців олімпіад, Всеукраїнських конкурсів, молодих науковців, а також 25 педагогів-наставників. За словами міського голови Хмельницького Олександра Симчишина, для них підготували фінансову мотивацію. Для педагогів премія 100% посадового окладу, а для учнів за І місце - 7 тисяч (3 учні), за ІІ місце - 5 тисяч (8 учнів), за ІІІ місце - 3 тисячі (19 учнів).

Читайте також: Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр презентував сонячну електростанцію

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую