ye-logo.v1.2

Хмельницькобленерго оновило графік погодинних відключень 20 червня

Суспільство 4995
Внаслідок російської повітряної атаки заходи обмеження будуть діяти по всій території України до 24:00
Внаслідок російської повітряної атаки заходи обмеження будуть діяти по всій території України до 24:00. Фото: vsn.ua

Наразі для подолання дефіциту в енергосистемі залучають імпорт та аварійну допомогу з країн Європи. Утім, цього не вистачає.

На Хмельниччині 20 червня погодинні відключення електроенергії відбуватимуться за оновленим графіком. Через пошкодження енергооб'єктів внаслідок нічної російської атаки з повітря, обмеження діятимуть для двох черг одночасно. Про це повідомили у Хмельницькобленерго.

«З 11:00 до 22:00, відключення відбуватимуться за двома чергами одночасно. Відповідно до розпорядження, Графік погодинних відключень до кінця дня змінено. Збільшення кількості черг, які будуть знеструмлюватися, викликано черговою масованою атакою на енергетичну інфраструктуру країни», - зазначили у компанії.

Оновлений графік погодинних відключень. Фото: Хмельницькобленерго

Наслідки атаки росіян на енергооб'єкти 20 червня

Вночі 20 червня росіяни завдали вже сьомого з 22 березня масованого удару по енергооб'єктах України. За уточненими даними, це була комбінована ракетно-дронова атака. Головною ціллю знову були українські електростанції.

Пошкоджено обладнання на енергооб'єктах у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях. Є пошкодження в мережах обленерго у Київській області. Проводиться огляд пошкоджень. Там, де дозволяє безпекова ситуація, розпочато аварійно-відновлювальні роботи.

Внаслідок російської повітряної атаки заходи обмеження будуть діяти по всій території України до 24:00.

«Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів», - пояснюють в Укренерго.

Читайте також: У Хмельницькому нагородили медалями випускників: у якому навчальному закладі їх цьогоріч найбільше

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую