ye-logo.v1.2

На Хмельниччині 12-річна школярка допомогла розшукати зниклу дитину

Суспільство 899
Нині 12-річну Саміру відзначили за її вчинок і закликали у майбутньому поповнити лави поліції
Нині 12-річну Саміру відзначили за її вчинок і закликали у майбутньому поповнити лави поліції. Фото: поліція Хмельницької області

Вона привела заплаканого хлопчика прямо до відділку поліції.

12-річна Саміра Шуляк зі Старої Синяви, що на Хмельниччині, отримала подяку від Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області. Вона допомогла знайти зниклого хлопчика, самостійно привівши його до місцевого відділку поліції.

Як розповіли у секторі комунікацій поліції Хмельницької області, події трапилися у червні. Мама та її 8-річний син приїхали у Стару Синяву погостити з Волині. Жили вони на околиці селища.

Вранці дитина вийшла на вулицю і заблукала. Спочатку рідні шукали хлопчика самостійно, але потім звернулися до поліції. Під час пошуків поліцейський офіцер громади показав фото хлопчика Самірі й попросив одразу повідомити, якщо вона його десь побачить.

Так і сталося. Згодом школярка натрапила на заплаканого хлопчика поблизу дитячого майданчика. Вона його заспокоїла і вмовила піти з нею прямо до відділку поліції, де на нього чекала схвильована матір.

Нині 12-річну Саміру відзначили за її вчинок і закликали у майбутньому поповнити лави поліції.

Читайте також: Пережити спеку: поради, як не перегрітися на сонці

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую