ye-logo.v1.2

Золоті обручки: традиції чи сучасність На правах реклами

Суспільство 107
Жіноча каблучка може оздоблюватися діамантами чи іншим камінням, а чоловіча — бути класичною
Жіноча каблучка може оздоблюватися діамантами чи іншим камінням, а чоловіча — бути класичною. Фото: kimberli.ua

Обручка — прикраса, яка вже не одне століття може розказати про статус чоловіка чи жінки. Її використовують у різних країнах та культурах.

Цей виріб символізує народження нової сім'ї, міцність союзу, вірність та щиру любов, тому при його виборі важливу роль відіграють традиції та сучасність.

Вибір весільних каблучок: на що звернути увагу

Дотримуватися традицій чи надати перевагу сучасним модним тенденціям, купуючи обручки, — справа кожного. Наші бабусі завжди говорили, що цей виріб повинен бути ідеально гладким, адже вірили в міф: яка його поверхня, таке й життя. Сучасні виробники вирішили відійти від традицій і представили на ринку неймовірні моделі, декоровані дорогоцінним камінням чи іншими елементами. Крім того, вони можуть бути різними чи однаковими, або виготовлятися в одній стилістиці. Наприклад, жіноча каблучка може оздоблюватися діамантами чи іншим камінням, а чоловіча — бути класичною.

В інтернет-магазині https://kimberli.ua/catalog/obruchalnye-koltsa можна купити як золоті обручки, так і виготовлені з інших матеріалів: срібла чи платини. Кожен із них має свої переваги. Золото міцне, майже не деформується, не боїться корозії та довгий час зберігає свій блиск. Срібло не окислюється, не ржавіє та має невисоку вартість, але потребує правильного догляду. Платина ідеально підходить для повсякденного носіння. Ювелірні вироби з такого металу майже не зношуються, не деформуються й не бояться механічних пошкоджень.

Весільні каблучки з дорогоцінним камінням здатні підкреслити статус та фінансовий стан молодят. Діаманти завжди символізували світлі почуття, чистоту та щирість.

Гравіювання на обручках зустрічалися дуже давно. Його замовляють і сьогодні. Завдяки такій технології можна створити унікальні та особливі вироби для чоловіка та дружини.

Хто має купувати весільні каблучки

З давніх-давен про обручки піклувався наречений. Він купував вироби як для себе, так і для майбутньої дружини. При цьому враховувалися вподобання обидвох сторін, стиль та бюджет. Однак сучасність принесла з собою деякі зміни, і все частіше це стає спільним завданням для молодят. Майбутнє подружжя разом обговорює дизайн, матеріал, камені та символіку.

Купуючи каблучки на весільну церемонію, важливо, щоб молодята відчували себе задоволеними та щасливими з вибраними ювелірними виробами. Це ті прикраси, які стануть символом їхнього вічного кохання.

Як носити обручку

Ще якихось 20 років тому це питання не існувало: весільну каблучку надівали на безіменний палець. Чому? Над цим рідко хто задумувався. Найімовірніше, це пов'язано з легендами, які існували в тій чи іншій місцевості. Наприклад, слов'яни вірили, що обручка саме на безіменному пальці є символом одруження. У східних культурах цей палець вважався місцем, де проходить головна артерія любові, яка веде до серця хлопця чи дівчини.

В Україні каблучку одягали на праву руку. Такі традиції прийшли з давніх часів. Адже саме правою рукою православні хрестяться та благословляють. Також вважалося, що ангел-охоронець стоїть саме праворуч: надягаючи весільну каблучку на праву руку, молодята покладалися на його захист.

Якщо добре придивитися, можна побачити, що багато українців носять прикрасу, яка свідчить про статус «дружини» чи «чоловіка», на лівій руці. Здебільшого це пов'язане з іншим віросповіданням.

Обручка може використовуватися як підвіска — нестандартне, але цікаве рішення. Одні люди вважають, що саме так вона знаходиться ближче до серця, інші кажуть, що весільна каблучка на ланцюжку — символ пам'яті про коханих, яких вже немає поруч.

Що вибрати: традиції чи сучасність? Відповіді на це питання не буде. Кожен сам вирішує, купувати йому класичну обручку чи надати перевагу сучасним виробам.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую