ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Бомбардувальники-розвідники літали над Хмельниччинною

Суспільство 2797
П’ять екіпажів Су-24М і Су-24МР відновлювали навички техніки пілотування і навігації
П’ять екіпажів Су-24М і Су-24МР відновлювали навички техніки пілотування і навігації

Бойові літаки виконали прицілювання на тактичне застосування авіаційних бомб на полігоні “Повурськ”.

На Хмельниччині, у 7-ій бригаді тактичної авіації імені Петра Франка Повітряного командування “Захід”, якою командує військовий льотчик першого класу полковник Сергій Близнюк, відбулась чергова льотна зміна. 
П’ять екіпажів Су-24М і Су-24МР відновлювали навички техніки пілотування і навігації, визначені екіпажі у простих метеорологічних умовах вдень і вночі виконували прицілювання на бойове застосування в районі авіаційного полігону “Повурськ”.

Розвідку погоди в районі польотів та в зоні над авіаційним полігоном виконав екіпаж у складі заступника командира бригади полковника Миколи Коваленка та штурмана-програміста майора Віталія Шуляка.

На передпольотних вказівках полковник Сергій Близнюк акцентував увагу льотно-підйомного складу та наземних підрозділів забезпечення на дотримані заходів безпеки при підготовці техніки до польотів та безпосередньо під час виконання екіпажами польотних завдань.

Два екіпажі Су-24М у складі полковника Миколи Коваленка і штурмана з навігаційного забезпечення капітана Миколи Савчука та заступника командира бригади з льотної підготовки підполковника Сергія Чижа і штурмана авіаескадрильї капітана Євгена Мельника виконали прицілювання на тактичне застосування авіаційних бомб на полігоні “Повурськ”.

Варто підкреслити, що обидва штурмана – Микола Савчук і Євген Мельник цієї зміни розпочали льотну підготовку до бойового застосування на авіаційний полігон.

Крім того, екіпаж бомбардувальника-розвідника Су-24МР у складі начальника розвідки – старшого льотчика штабу майора Євгена Булацика і помічника штурмана авіаескадрильї капітана Олександра Трошина виконали кілька видів повітряних розвідок за завданням вищого штабу.

Командир бригади полковник Сергій Близнюк попрацював цієї льотної зміни як льотчик-інструктор і відновив навички пілотування вдень у простих метеоумовах командира першої авіаційної ескадрильї підполковника Андрія Антонова та вночі підполковника Сергія Чижа.

Підбиваючи попередні підсумки льотної зміни полковник Сергій Близнюк за надійну і безвідмовну роботу літаків у повітрі високо оцінив майстерність і професіоналізм інженерно-технічного складу інженерно-аеродромної служби та інших наземних підрозділів забезпечення.

Підполковник Андрій Агєєв.

Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую