ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

В рейтингу міст України Хмельницький - другий

Суспільство 3505

За розвитком 45-ти найбільших міст України Хмельницький зайняв друге місце після Києва

«Коментарі» порівняли 45 найбільших міст України за 25 критеріями, які характеризують демографічну ситуацію і безпеку життя, зайнятість, доходи і витрати населення, витрати міських бюджетів, розвиток міської інфраструктури протягом минулого року. П'ятірку лідерів за сумою набраних балів склали Київ, Хмельницький, Севастополь, Тернопіль та Дніпропетровськ. На яких місцях розташувалися інші міста Центральної, Західної, Південної та Східної України.

З таблицею рейтингу можна ознайомитись перейшовши за посиланням.

Отже, при проведенні дослідження враховувались усі найважливіші аспекти розвитку міст. Для порівняння бралися дані за 2011 рік, отримані в територіальних підрозділах Держкомстату або безпосередньо в міських радах. При цьому абсолютні показники (наприклад, в гривнях), співвідносилися з числом жителів. За кожним із критеріїв, містам нараховувалися бали – від 45 за найкращий показник до 1 – за найгірший.
Далі бали підсумовувались, що дозволило отримати загальний рейтинг: чим більше балів, тим вище місце у рейтингу.
За результатами рейтингу Хмельницький перебуває у десятці лідерів за наступними показниками: високий рівень народжуваності та низький рівень смертності населення, стан забруднення атмосфери, рівень безробіття, стан заборгованості з виплати заробітної плати, найнижчий в Україні рівень заборгованості населення з оплати житлово-комунальних послуг, роздрібний товарообіг підприємств, обсяги введення в експлуатацію житла, витрати з міського бюджету на освіту, введення в експлуатацію навчальних та медичних закладів.
Тож, почесне друге місце в підсумковому "Рейтингу розвитку 45-ти найбільших міст України" виглядає цілком заслуженим результатом роботи громади та влади міста Хмельницького.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую