ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Байдужість медика призвела до смерті потерпілого і до кримінальної справи

Суспільство 2621

Прокуратура порушила кримінальну справу проти медика, який не надав медичну допомогу потерпілому

Прокурором Хмельницької області 19 квітня цього року порушено кримінальну справу стосовно фельдшера швидкої медичної допомоги Білогірської ЦРЛ, депутата районної ради за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.139 КК України (ненадання допомоги хворому медичним працівником,що спричинило смерть хворого). Встановлено, що зазначений фельдшер,прибувши за викликом до жителя одного з сіл району, котрому під час побутової суперечки було нанесено ножове поранення в живіт, належної медичної допомоги не надав, в лікарню не доставив. Внаслідок потерпілий помер. Справу для організації досудового слідства спрямовано у прокуратуру Білогірського району. 

Коментарі:

Избиратель 22.04.2012 15:43

Не дали денег-вот и байдужесть....... Самая корумпированная отрасль это медицина.. Температуру померять-дай денег, за професиональных врачей вообще молчу, а им зарплату хотят повышать...смешно. Самая богатая часть населения.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую