ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

Хмельницьких молочників оштрафували. Причина - ціни на молоко

Суспільство 1872

Середній штраф, який доведеться виплатити молокозаводам, становить 223 тис.грн.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувало переробників молока в цілому на 223 тис.грн.  Згідно з повідомленням АМКУ, зокрема, за антиконкурентні узгоджені дії були оштрафовані: ТОВ Білогірьямолокопродукт (м. Гадяч, Полтавська обл.), ПП КФ Прометей в особі філії Славутський маслоробний комбінат (м. Сквира, Київська обл.), ТОВ Ізяславмолпродукт (м. Ізяслав, Хмельницька обл.), ВАТ Острозький молокозавод (м. Острог, Рівненська обл.), ДП Старокостянтинівський молочний завод (м. Старокостянтинів, Хмельницька обл.), ТОВ Альма-Віта (с. Золотняки, Тернопільська обл.), ВАТ Тернопільський молокозавод (м. Тернопіль), ЗАТ Галичина (м Київ) і ТОВ Укрмолпродукт (с. Злінци, Рівненська обл.).

Як показало розслідування, відзначають в АМКУ, суб'єкти господарювання у другій половині березня одночасно знизили закупівельні ціни на молоко від індивідуальних господарств населення Білогірського району Хмельницької області.

Нагадаємо, 23 квітня Аграрний фонд підписав Меморандум з найбільшими молокопереробними підприємствами Україні. Так, згідно з документом, Аграрний фонд буде проводити закупівлю надлишків сухого молока в обсязі 11,806 тис. тонн і вершкового масла - 5,512 тис. тонн у виробників за умови недопущення ними зниження закупівельних цін на молоко у населення. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую