ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

"РЕВІЗОР": Ольга Фреймут про Кам'янець-Подільський

Суспільство 9597

Поки команда програми перевіряла Чернівці, чутки про наближення "Ревізора" досягли Кам'янця-Подільського. І там розпочали підготовку до його приїзду. Мили навіть сходинки і тротуар біля закладів.

Ольга Фреймут з «Ревізором» повернулась на Хмельниччину. З неофіційних джерел стало відомо, що 10 квітня у Кам’янці-Подільському розпочалися зйомки передачі «Ревізор». 

25 квітня, в середу, ведуча Оля Фреймут розповість про плюси і мінуси сервісу в Чернівцях, а 2 травня програма покаже ідеально чистий Кам'янець-Подільський.  Напередодні травневих свят, програма "Ревізор" вирішила приділити увагу містам, в які українці найчастіше відправляються на свята. І якщо Кам'янець-Подільський - давно облюбоване місце мандрівників, то Чернівці, за словами Ольги Фреймут, без сумніву, місто гарне, але малознайоме навіть українцям. Повернувшись до Києва, Ольга Фреймут розповіла про кумедні випадки, що сталися в цій поїздці - пише сайт Нового каналу 

Кам'янець-Подільський: чистота і велосипедисти

- Один із дорогих готелів Кам'янця, котрий розташовано поблизу Старої фортеці, до травня традиційно законсервовано - немає достатньої кількості людей. Але спеціально для нас його швидко відкрили, вимили. Коли нас водили по готелю, працівники адміністрації відверто зізнавалися, що готувалися до нашого приїзду. На питання, коли вони дізналися про наш приїзд, дівчина, ніяково посміхаючись, відповіла: "Ще в ту ніч, коли ви заселялися в готель в Чернівцях". Було прийнято рішення не давати табличку "Ревізора" цьому готелю - він більше нагадував хірургічний кабінет. Він був абсолютно безлюдній, в ньому не було постояльців, які могли б поділитися враженнями, - розповідає Ольга.

- Спочатку ми трохи розгубилися. За принципом програми "Ревізор", ми зазвичай звалюємся, як сніг на голову, а тут нас всюди чекали. Сарафанне радіо спрацювало чітко. Зате тепер ми можемо гарантувати - в Кам'янці на травневі свята буде чисто. Місто до приїзду туристів готове!

У програмі, присвяченій Кам'янець-Подільському, крім іншого, дивіться, як двоє місцевих хлопаків-велосипедистів допомагали Ользі перевіряти шикарний готель. Оля зробить ревізію серед холодної зброї в кав'ярні, а створена "сім'я Ревізоренко" оцінюватимуть один з номерів готелю. 

Нагадаємо, що в лютому Ольга Фреймут зі своїм «Ревізором» нишпорила у Хмельницькому. Ефір телепередачі на Новому каналі буквально ШОКУВАВ, глядачів... "Навіть якби була голодна і вмирала - все одно б не їла. Бо тоді б точно вмерла, - заявила телеведуча. - Тут неймовірно смердить, я просто задихаюсь. Так тхне. І на голову падає пилюка" - сказала вона про СИТИЙ БУДЯК.  

Відео РЕВІЗОР В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ на сайті ye.ua.

Коментар на сторінці проекту "Ревізор" на Новому каналі стосовно Кам'янця-Подільського . Пише Oksana07  (25.04.2012 10:07:46): 
 "Доброго дня Олю.
Бачили Вашу відзнаку в кав'ярні "Кава від поліцмейстра" в Кам'янці-Подільському.
Здається чи то даремно Ви її там залишили, чи то після з'йомок передачі кав'ярня зіпсувалась...
Спочатку все дуже сподобалось, заклад такий колоритний і цікавий. Офіціант прийшов швиденько, ми його порозпитували про страви і він нам все добре розповів. Замовили дві кави від поліцмейстра, от з цього все почалось... Одна кава була смачна, а іншу просто взагалі не можливо було пити, вона бола якась тягуча і на смак просто жахлива. Як таке можливо? Далі - гірше. Взагалі ми замовили окрім кави і чаю, грецький салат з м'ясом під вишневим соусом, картоплю по-селянськи з м'ясом від поліцместра і млинці з сиром дитині. Про страви хочу сказати, що вони були смачні і гарно оформлені, з цього приводу ніяких претензій нема. А от винос страв... Млинці і м'ясо від поліцместра ми чекали близько 50 хвилин, коли гарнір до того м'яса вже давно би вистиг, якби його не з'їли. А дитина так зачекалась тих млинців, що навіть відмовилась їх їсти, бо вже засинала. На той час в закладі з відвідувачів ми були одні, а офіціанти грали в карти, поки ми не сказали, що вже мабуть не будем чекати на замовлення, а вже підем. Тільки тоді офіціант побіг на кухню цікавитись долею наших страв.
Загальне враження на жаль, було зіпсовано остаточно і в той заклад ми вже ні ногою.
З повагою, Оксана".

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую