ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

Шведська компанія планує видобувати біогаз у Хмельницькому

Богдан Дацюк Суспільство 2029

Шведи звернулися до міської влади із пропозицією організувати власними силами та коштами добування 6ioгaзy на міському полігоні побутових відходів.

Міський голова Сергій Мельник зустрівся із представниками шведської компанії Vireo Energy AB (Bipeo Енерджі). 
"Питання сміття та наповнення міського сміттєзвалища є дуже актуальним для Хмельницького. Ми робили вже певні кроки у цьому напрямку. Зараз беремо участь у державній програмі "Чисте місто", поставили євроконтейнери для сортування сміття. Маємо декілька свердловин , відбираємо газ, опалюємо приміщення комунального підприємства "Спецкомунтрансу", частину спалюємо згідно Кіотського протоколу. Сьогоднішній проект – це продовження роботи, яка була вже розпочата. Ми зацікавлені у співпраці й будемо допомагати...", - сказав Сергій Іванович.
Компанія Vireo Energy AB зацікавлена у початку виробництва електроенергії на полігоні твердих побутових відходів м. Хмельницького шляхом запровадження провідної технології, що призведе до зниження енергетичної залежності та до дегазації полігону ТПВ. 3 метою дослідження сукупного електричного потенціалу на міському полігоні твердих побутових відходів компанія проведе технічну експертизу разом зi своїми партнерами компанією "Біогаз Системс".
"Наша компанія здійснює переробку 6ioгaзy i, в першу чергу, звалищного газу, ми маємо можливості та бажання реалізувати такий проект у Хмельницькому. Зараз активно працюємо в Польщі та Білорусії, маємо там вісім майданчиків. Основна ідея – виробництво електроенергії", - сказав директор з просування бізнесу в центральній Європі компанії Vireo Energy AB Йонас Константинов.
Під час зустрічі представниками компанії та керівництвом міста підписано Меморандум про взаєморозуміння на виконання даних робіт.
Після зустрічі шведська делегація відвідала міський полігон твердих побутових відходів. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую