ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

Перевірка атракціонів Хмельниччини показала, що вони небезпечні для людей

Суспільство 2506

Певірка атракціонів на Хмельниччині показала, що вони небезпечні. Три посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності

Фахівцями територіального управління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області у квітні-травні проведенні оперативні перевірки безпечної експлуатації атракціонної техніки в м. Хмельницькому та Кам’янець-Подільському.
 За результатами перевірок призупинена експлуатація 4-х атракціонів в обласному центрі, притягнуті до адміністративної відповідальності 3 посадові особи, в тому числі 2 керівника підприємства. У ході обстежень виявлено 42 порушення вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці. Зокрема, характерними порушеннями є: допускається експлуатація атракціонів, які до початку сезону не пройшли експертні обстеження та випробування та на яких не отримані дозволи на продовження експлуатації; до обслуговування атракціонної техніки допускається персонал, який не пройшов відповідного навчання.   Експлуатація атракціонів в м. Дунаївці (4-од.), м. Теофіпіль (2-од.), м. Волочиськ (3-од.), м. Городок (2-од) була заборонена ще в 2008 році. На даний час зауваження по виданим розпорядженням підприємствами не виконані, дозвіл на початок експлуатації не отриманий, відповідно робота атракціонів не поновлена. На думку фахівців з нагляду за безпечною експлуатацією атракціонної техніки проблемні питання є: недостатнє фінансування місцевих бюджетів на капітальний ремонт, діагностування та заміну атракціонної техніки; висока плинність кадрів ремонтного, обслуговуючого персоналу та відповідальних осіб з причин низької заробітної плати та сезонного характеру робіт.

Довідка: В Хмельницькій області 7 підприємств, які експлуатують атракціони, 2 із них знаходиться в комунальній власності, 43 атракціонна підвищеної небезпеки, 11 з яких пересувних, 38 атракціонам проведено експертні обстеження, 33 - позачергові технічні огляди, 4 атракціони за своїм технічним станом підлягають демонтажу.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую