ye-logo.v1.2
22 Серпня, 2019

Афганська спілка Хмельницького відзначила 25-річчя

Євгеній Дорофєєв Суспільство 1851

Міська організація ветеранів Афганістану відсвяткувала чвертьстолітній ювілей. Афганці віддали шану героям-подолянам, загиблим під час виконання інтернаціонального обов’язку.

З нагоди відзначення 25-ї річниці Хмельницької міської організації ветеранів Афганістану до пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах, поклали квіти члени спілки, ветерани війни та представники влади.

Воїнів Афганістану з ювілеєм організації привітав міський голова Сергій Мельник:
- Чвертьстолітній ювілей, який відзначає цього року міська спілка ветеранів Афганістану, подія знакова і важлива не лише для ветеранського загалу. Ця подія важлива для всіх хмельничан. Сьогодні вам є про що звітувати перед громадою. Афганська організація має достойне представництво в усіх сферах та галузях життя нашого міста. Всі ви кожен на своєму місці щоденною працею робите вагомий внесок у соціальний та економічний розвиток Хмельницького.

Сергій Мельник відзначив членів Хмельницької міської організації ветеранів Афганістану грамотами та цінними подарунками. Віддав шану полеглим і секретар Хмельницької міської ради Валерій Лесков, який також пройшов бойовими дорогами далекого Афганістану.
Продовжилося святкування концертом та солдатською кашею у парку імені Чекмана. 

http://vsim.ua/

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую