ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Оксану Шачко з FEMEN побили після витівки зі шведами

Суспільство 4382
Оксана Шачко після витівки в фан-зоні
Оксана Шачко після витівки в фан-зоні

В хмельничанки Оксани Шачко була подерта спина, а ж до крові; на тілі безліч синців

Активістка FEMEN хмельничанка Оксана Шачко "танцювала" на столі у фан-зоні де відпочивали шведські фанати збиваючи келхи з пивом ногами і при цьому скандувала: "Fuck EURO-2012 " . Після цієї витівки FEMENок  (затримали також Олександру та Інну  Шевченко) відправили до відділку міліції. "Залишаються відкритими питання, чому трьох дрібних хуліганів транспортували в наручниках в трьох окремих автозаках, кожен з яких супроводжувався двома легковими машинами зі спецсигналами? Навіщо дрібних хуліганів тримати всю ніч в трьох окремих одиночних камерах?" - обурюються активістки пишучи в своєму блозі на livejournal.

А далі був суд...  Він визнав Оксану Шачко, Олександру Шевченко та Інну Шевченко винними за ст. 173 АКУ (дрібне хуліганство).

Також дівчата обурюються: "Суд не знайшов ознак злочину в діях української міліції, що затримала і побала активісток руху FEMEN у фан-зоні євро-чемпіонату. Суд не дав оцінки всенічному незаконному утриманню активісток в міліції. Суд не помітив застосування тортур і сексуальних домагань працівниками міліції по відношенню до активісткам руху. Суд закрив очі на відсутність документів, що підтверджують особистість у посудімих. Суд пропустив факт відсутності двох активісток в момент скоєння "злочину" [...] Цілодобове спостереження спецслужб за офісом руху, прослуховування телефонів, донецьке викрадення активісток, мілцейське беззаконня по відношенню до членів організації, порушення кримінальних справ - все це говорить про плани влади ліквідувати FEMEN відразу після Євро-2012". Дівчата запевняють: НЕВИЙДЕ! 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую