ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Камера з магазину «Хрещатик» зафіксувала як чоловік веде хлопця на смерть (ФОТО)

Суспільство 12395
Павло Теплюк не дожив одного дня до свого 19-річчя. Фото зі сторінки хлопця ВКОНТАКТЕ
Павло Теплюк не дожив одного дня до свого 19-річчя. Фото зі сторінки хлопця ВКОНТАКТЕ

18-річного Павла Теплюка, з Кам'янця-Подільського, жорстоко вбили на початку липня цього року.

Павла Теплюка побили, а потім розстріляли з пневматичної зброї. В кореспондентів видання «Фортеця» опинилися кадри відеозйомки, на яких хлопець ще живий. 
Тієї злощасної ночі (з 8 на 9 липня) Павлик йшов зі своїм другом провулком Тімірязєва. Там хлопчина перестрів свого вбивцю. Що стало причиною такої агресії підозрюваного до Паши - неможливо уявити. Свідок, однокласник Павла, який йшов разом з ним, відразу втік з місця події, залишивши друга наодинці із невідомим чоловіком — пише fortecia.com.  Ним виявився 38-річний кам'янчанин, який декілька років тому прийняв, за чутками, мусульманство. Що стало причиною агресії – встановлює слідство. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловікові, який у Кам’янці-Подільському вбив 18-річного юнака, загрожує довічне ув’язнення. Обшук в будинку підозрюваного тривав майже 9 годин. Врезультаті правоохонці виявили цілий арсенал зброї...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03:09 – чоловік веде Павла Теплюка тримаючи його за зап’ястя.


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Позаду нього йде вагітна дружина, несе в руці щось, схоже на зброю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Як убивали юнака, чули люди, які мешкають неподалік. Свідок відразу зателефонував до міліції, як тільки почув, що Паша кричав про допомогу. Ось що розповів він матері, Оксані Теплюк: «Було темно, але я чув, що відбувається. Спочатку хлопчина кричав «Рятуйте! Спасайте!». Потім я почув біг та постріли. Через невеличкий проміжок часу хлопчина впав біля паркану. Чоловік вдарив лежачого, а той аж захарчав. Також було чути ще декілька ударів. Через деякий час з’явилася ще одна постать, і молоду людину потягнули у двір, де і залишили. А самі пішли переодягатися. Я тоді вдруге подзвонив до міліції і сказав, що тіло зараз можуть вивезти, адже в подвір’ї стояла машина. Тоді під’їхала міліція, і чоловіків затримали».

Читати також: У Кам'янці-Подільському по-звірячому вбили 19-річного хлопця

Надія Шестопал, газета "Фортеця" www.fortecia.com  


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую