ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Чоловікові, який у Кам’янці-Подільському вбив 18-річного юнака, загрожує довічне ув’язнення

Суспільство 5280
Останні хвилини життя Павла Теплюка зафіксувала відеокамера магазину ХРЕЩАТИК. Фото fortecia.comПавло Теплюк не дожив одного дня до свого 19-річчя. Фото зі сторінки хлопця ВКОНТАКТЕ
Останні хвилини життя Павла Теплюка зафіксувала відеокамера магазину ХРЕЩАТИК. Фото fortecia.com

Обшук в будинку підозрюваного тривав майже 9 годин. Врезультаті правоохонці виявили цілий арсенал зброї...

У Кам’янці-Подільському значного суспільного резонансу набула страшна звістка про те, що в ніч на 9 липня був по-звірячому вбитий молодий юнак.
Кам'янчани створили ініціативну групу та звернулися з відкритим листом до міського голови Михайла Сімашкевича та начальника обласного управління МВС України Серія Шутяка, в якому просять взяти цю справу на контроль, щоб забезпечити об’єктивне розслідування та чесний суд.
Це питання було заслухано на позачерговій сесії Кам'янець-Подільської міської ради, а 25 липня у виконавчому комітеті відбувся спільний брифінг за участю міського голови, депутата Хмельницької обласної ради Володимира Мельниченка, голови фракції Партії регіонів Валерія Слободяна, членів депутатської комісії з питань законності та правопорядку, а також безпосередньо правоохоронців, які займаються розслідуванням цього резонансного злочину.
Слідчий слідчого управління Юрій Ладанський зазначив, що існує поняття таємниці слідства, тому всієї інформації він розповісти не може, але основне, те, що хвилює кам’янчан, він постарається сказати.
За словами правоохоронців, на сьогодні підозрюваний знаходиться під вартою і утримується в Хмельницькому СІЗО. Таке рішення прийняв суд. Громадянин М. подавав апеляцію на таке рішення, але її було відхилено.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Камера з магазину «Хрещатик» зафіксувала як чоловік веде хлопця на смерть
Станом на теперішній час по кримінальній справі призначено загалом 37 експертиз, серед яких і судово-медична експертиза, судово-медико-криміналістична експертиза, цитологічні, імунологічні та експертизи по зброї. При долучені зазначених висновків експертиз до матеріалів кримінальної справи може ставитись питання про зміну кваліфікації діянь обвинуваченого та може стати питання про порушення додаткових епізодів злочинної діяльності обвинуваченого.
Слідчі не відкидають, що в ході досудового слідства може змінитися і стаття, за якою обвинувачується підозрюваний, і йому може загрожувати довічне ув’язнення.
У будинку підозрюваного майже 9 годин тривав обшук, під час якого було знайдено 4 предмети, схожих на рушницю, та 7 – схожих на пістолети. Зброя це чи ні, має встановити експертиза.
Для чого пересічному громадянину вдома тримати такий арсенал зброї і якими були його мотиви під час вбивства, він не пояснює. Єдина його версія – хлопці хотіли залізти до нього в будинок, а він так захищався. Слідством така версія не підтверджується.
За словами начальника слідчого відділення міськвідділу Бориса Литвинюка, підозрюваний під час слідства майже нічого не говорить, а лише весь час молиться (за неофіційними даними він сповідує іслам).
Також стало відомо, що жоден з кам’янецьких адвокатів не схотів братися захищати цього чоловіка, тому йому призначили захисника, так як це передбачено законом.
Слідство планують завершити до 9 вересня. Потім справу передадуть до суду, який і поставить крапку.
Наразі міська влада буде тримати це питання на особливому контролі, а Володимир Мельниченко закликав правоохоронців провести профілактичну роботу з іншими людьми, які перебувають на обліку, мають зброю, щоб не допустити повторення таких жахливих ситуацій. 

novini.net.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую