ye-logo.v1.2
17 Січня, 2020

Прокуратура “трусила” кам’янецькі вузи. Порушено кримінальну справу

Суспільство 2233

Органи прокуратури Хмельницької області перевірили додержання прав молоді на здобуття вищої освіти, запобігання фактам корупції та хабарництва при вступі до ВУЗів та отриманні документів про освіту.

Особливу увагу звернуто на законність діяльності вищих навчальних закладів державної та комунальної форми власності ІІІ-ІV рівнів акредитації, яких в області – 12. І хоча під час цьогорічної вступної кампанії скарг від громадян не надходило, без порушень не обійшлося.
Прокурором м.Кам’янця-Подільського виявлено, що приймальна комісія у Кам’янець-Подільському коледжі будівництва, архітектури та дизайну вносила до Єдиної державної електронної бази дані про абітурієнтів несвоєчасно. Таким чином незареєстрованими залишились 20 заяв.
Факти пропуску рядків у журналах реєстрації заяв вступників встановлено у діяльності приймальної комісії коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету. Також тут за 2011-2012 навчальний рік без погодження зі службою у справах дітей відраховано 15 неповнолітніх студентів. Окремим з них не видано академічних довідок та не повернуто оригінали документів про базову та повну загальну середню освіту, чим позбавлено їх можливості у подальшому реалізувати своє право на навчання для здобуття певного освітньо-кваліфікаційного рівня.
На усунення цих порушень прокурором міста директорам вказаних закладів внесено подання, до відповідальності притягнуто 3 посадових особи.
За результатами перевірок у цій сфері прокурорами порушено 2 кримінальних справи про злочини з ознками корупції. Так, прокуратурою м.Кам’янця-Подільського порушена та розслідується кримінальна справа за ч. 3 ст. 368 КК України щодо завідуючої гуртожитком одного з державних вузів, котра за підписання випускникам обхідних листів вимагала та отримала від 11 студентів в загальній сумі 2440 грн. у якості хабара

novini.net.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую