ye-logo.v1.2

На дітях-сиротах зловмисник “нагрів” бюджет на півтора мільйона гривень

Суспільство 2447

Податкові міліціонери Хмельниччини у черговий раз стали на заваді розкраданню державних коштів підприємством-переможцем тендеру.

На часі податківці викрили горе-бізнесмена, який упродовж двох останніх років штучно завищував вартість виконаних будівельних та ремонтних робіт, що проводились за державні кошти для ряду важливих об’єктів соціальної інфраструктури краю. Серед них опинились хмельницька школа-інтернат для дітей-сиріт та один із психоневрологічних інтернатів області.
Аби набити власні кишені за державний кошт та приховати злочинні оборудки, зловмисник „віртуально” закуповував будівельні матеріали у „фіктивних” підприємств з Києва та Львова.
Та „замести” сліди махінатору все ж не вдалося. У ході перевірки податківці викрили „міфічні” закупівлі, встановивши справжніх постачальників товарів, та підтвердили факт формування ділком схемного податкового кредиту й штучних витрат на будівельні та ремонтні роботи. Ця злочинна комбінація й дала примарні підстави зловмиснику не сплатити до бюджету півтора мільйони гривень податків.
Як наслідок, за ухилення від сплати податків у великих розмірах слідчим відділом ДПС у Хмельницькій області проти «махінатора» порушено кримінальну справу за частиною другою статті 212 Кримінального кодексу України. Наразі триває слідство.

Прес-служба ДПС у Хмельницькій області 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую