ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

Хмельниччина. Кілер мав убити жінку за 10 тисяч доларів

Суспільство 6768
Хмельничанин оцінив життя своєї дружини в 10 тисяч доларів Фото ogo.ua
Хмельничанин оцінив життя своєї дружини в 10 тисяч доларів Фото ogo.ua

До правоохоронців поступила інформація, що 47-річний мешканець м. Хмельницького спільно з 26-річним сином його нової пасії шукають «кілера» для вбивства колишньої дружини.

Працівникам Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області за сприяння ГУБОЗ МВС вдалося попередити замовне вбивство мешканки м. Рівне. Як з’ясувалося, смерті жінки побажав колишній чоловік та син його нинішньої співмешканки. На щастя, оперативники вчасно втрутилися в перебіг подій, а ретельно спланована та реалізована спецоперація не допустила людських жертв.
Як не дивно, непорозуміння між людьми виникло на підґрунті грошей. Незважаючи на те, що після розлучення чоловік отримав чималенький куш, він не міг змиритися з тим, що його колишня — успішна бізнесвумен, яка добре заробляє. Підбурювала ще й заздрість та ненависть до жінки членів його нової сім’ї.
Коли неприязнь переросла в бажання її смерті, було прийнято рішення підшукувати виконавця для вбивства ні в чому невинної жінки. За гонорар у 10 тис. доларів США «убивця-найманець» повинен був здійснити кроваву справу та віддати спільникам автомобіль «Лексус RX 450», яким користувалась потерпіла.
Передавши 1 тис. доларів США завдатку чоловіки почали очікувати та, навіть, підшукали покупця на її дорогу автівку. Втім, насправді, усе пішло не за планами зловмисників, а по чітко розробленій схемі правоохоронців.
У день «вбивства» автомобіль, мобільні телефони, особисті документи і речі жінки були передані одному із чоловіків. Коли вони повірили в смерть жінки та були переконані в тому, що її тіло знаходиться в одній із багнюк, «кілер» отримав частину гонорару. Останню частину грошей чоловіки обіцяли віддати після продажу автомобіля. Однак тоді вже правоохоронці зібрали достатньо доказів злочинної діяльності спільників.
Наразі зловмисники затримані, а відносно них порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого п. 11 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Прес-служба ГУБОЗ МВС України 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую