ye-logo.v1.2

«Їх там більше десяти! І всі дуже голодні!»

Суспільство 2109
Фото: Євгеній Дорофєєв

З такими, повним відчаю словами звернулася до нас по телефону хмельничанка Марина. Жінка розповіла, що в порожній хаті, власницю якої з інсультом забрали до лікарні, залишилося більше десяти кішок.

Вже п’ятий день голодні тваринки сидять біля вікна, чекаючи на хазяйку. Біля будинку періодично збиралися люди: котів фотографували, хтось жалів, хтось недобре висловлювався на рахунок «дурних любителів тварин». Однак кинути у відкриту кватирку хоча б шматок хліба з чималого натовпу зівак не додумався ніхто.
Отож, ми одразу зателефонували заступнику голови організації захисту тварин «Врятуй життя» Олені Голубничій, яка, дізнавшись адресу, покинувши усі справи, поїхала в інший кінець міста годувати голодних котів.
«Купила їм кілограм шийок, - розповідає дівчина, - позакидала у кватирку, і через хвилину їх уже не було - коти їх просто ковтали».
За словами Олени, усі вони в дуже поганому стані - худі, в болячках, зі збитою шерстю, і дуже бояться людей. Один кіт - сліпий.
Уже майже два тижні Олена разом із своєю родичкою Катею щодня їздять до «котячого» будинку і годують тварин. «Видно, що їх хтось ще підгодовує, - каже Олена, - бо до вікна на мотузочку прив’язана мисочка, для води, а вчора, коли ми підійшли, коти їли сир.
Якби ще знати, де їхня хазяйка і що з нею. Якщо дасть Бог, і в неї все буде нормально, ми і надалі допомагатимемо їй. Або ж - будемо прилаштовувати тварин».
 Якщо хтось стане свідком подібного випадку, телефонуйте в хмельницьке товариство «Врятуй життя» за номером: (096) 30-63-991. 
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую