ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

На Хмельниччині хлопець "замінував" залізничний вокзал

Суспільство 2159

Аноніма, який 1 вересня опівночі повідомив про замінування залізничного вокзалу станції Полонне вже встановлено.

На місце події відразу прибули слідчо-оперативні групи Управління МВС на ПЗЗ, ЛВ на станції Шепетівка та Полонського РВ УМВС України у Хмельницькій області.
Надзвичайна подія не тільки завдала роботи на всю ніч підрозділам оперативного реагування міліції, МНС, а й безліч незручностей пасажирам та залізничникам. Евакуювали усіх громадян, потяги приймались на колії найбільш віддалені від приміщення залізничного вокзалу, пасажирам, щоб дістатись до платформ, довелось обходити вокзал та прилеглу до нього територію.
Працівники вибухо-технічної служби ретельно обстежили приміщення вокзалу, однак небезпечних предметів та вибухових пристроїв виявлено не було.
Працювали правоохоронці усю ніч не марно, під ранок встановили особу яка здійснила телефонний дзвінок та власника телефону. З’ясувалось, що під час гучного застілля молоді у кафе, хлопцеві стало нудно і він вирішив пожартувати. У приятеля попросив телефон, не замислюючись повідомив про закладення вибухівки та продовжив відпочивати.
Наразі представники галасливої компанії вже дають покази правоохоронцям. Вирішується питання про затримання жартівника. Із-за свої безглуздої витівки, День знань студент проведе не у стінах рідного ПТУ, а у відділку міліції. Прикрі пустощі надали суворий урок кримінального права та змусили пригадати вивчене з основ правознавства.
У діях юнака вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Такий жарт загрожує покаранням у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років. Пише mvs.gov.ua
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую