ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Чи дивитеся ви ТБ і що саме?

Суспільство 2545 1

“Проскурівський телеграф” дізнавався у відомих хмельничан, чи полюбляють ті дивитися у вільний час телебачення, яким телеканалам віддають перевагу і що саме переглядають

Віталій Олуйко, голова Хмельницького територіального відділення Антимонопольного Комітету України:
“Останнім часом перестав дивитися передачі, пов'язані з політикою, оскільки знаю, що там усіма маніпулюють. Тому, аби не стати об'єктом зомбування, надаю перевагу пізнавальним, науковим телеканалам, дивлюся передачі про мисливство та рибальство, туризм тощо. А взагалі, повертаюся до книг, наразі перечитую “Золоте теля” Ільфа і Петрова, оскільки книга нагадує мені те, що нині в нас відбувається. Тому раджу усім більше читати”.
Майя Онищук, скрипалька, солістка обласної філармонії:
“Якщо є час, то дивлюся різні цікаві кумедні розважальні програми на кшталт “95 квартал”, “Наша Раша”, “КВК” тощо, аби відволіктися від буденності. Полюбляю усі передачі, в яких йдеться про тварин. Звісно, щодня дивлюся новини на “1+1” та “Інтері”, аби бути в курсі подій. Політичні програми взагалі не вмикаю, хоча раніше любила “Шустер-life”. Однак з часом передача стала штамповкою, тому й нецікава”.
Руслан Рохов, голова Хмельницького обласного центру молодіжних ініціатив:
“З телеканалів дивлюся лише новини, аналітичні передачі та дискусії на “TB i”, та й то в Інтернеті. Щодо розважальних програм, то вони мене не цікавлять. Надаю перевагу громадській діяльності, багато спілкуюся з друзями в неформальній обстановці, веду активний спосіб життя, тому не маю часу на те, щоб просиджувати перед телевізором”.
Зоя Діденко, голова Хмельницького міського товариства української мови імені Т. Шевченка “Просвіта”:
“Надаю перевагу рідним каналам, зокрема, новини завжди дивлюся на “Поділля-центр”. З національних телеканалів — тільки “Мега”. Полюбляю передачі пізнавальні, публіцистичні, історичні, усі, які основані на документальних фактах. Для розрядки, щоб знати стрес та негативні емоції, дивлюся дитячий телеканал “Піксель” - там цікаві мультфільми”.
Павло Польовий, шоумен, директор “РадіоМелодія”:
“Телевізор вмикаю лише задля того, щоб переглянути новини, дізнатися, що у світі відбувається. Вмикаю канали “24news”, “TB i”, зрідка “1+1”, а от “Інтер” не дивлюся принципово, бо вважаю, що там одна брехня. Полюбляю ще інколи переглянути пізнавальні передачі, а от різноманітні ток-шоу та конкурсні передачі хронічно не переношу. Взагалі, вважаю, що “ящик” шкодить людині, особливо болить голова від політики. Тому краще піти прогулятися, зайнятися спортом, покататися на роликах чи велосипеді, сходити з друзями на шашлик. Спробуйте хоча б тиждень прожити без ТБ — побачите, як у вас зміниться світосприйняття”.


 

Коментарі:

Serhio 09.09.2012 21:06

"Шустер life" - это вы о чем? Типа "в мире животных", но с Шустером? имхо "Шустер Live" правильнее будет :Р

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую