ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Неповнолітніх злочинців стало менше

Суспільство 1948

Працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Хмельницькій області відзвітували про 9 місяців роботи.

За 9 місяців поточного року працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Хмельницькій області виявили 124 факти продажу неповнолітнім тютюну та алкоголю. Багато це чи мало?  Хмельницькі міліціонери відзначають, що профілактичні заходи, яких вони вжили спільно зі службами органів місцевої влади, дали позитивний результат. ого можна побачити, порівнявши цьогорічні показники з минулорічними: на 19,2% зменшилась кількість злочинів, скоєних неповнолітніми, зокрема, грабежів, розбоїв, крадіжок. Значно зменшилась — на 15,5% — кількість злочинів, скоєних проти неповнолітніх. До адміністративної відповідальності притягнуто 165 осіб, які доводили неповнолітніх до алкогольного сп‘яніння, 75 осіб — за насильство у сім‘ї.

Випадків, коли дорослі застосовують у якості виховного аргументу фізичну силу, є достатньо. В обласному центрі батько трьох дітей вдарив одного з них під час суперечки та зламав школяру щелепу. Інший хлопчик отримав струс головного мозку, коли нетверезий вітчим вкотрепід час сварки з дружиною почав її бити. Один з ударів припав у скроню підлітка, який кинувся на захист матері.

За систематичне втягування дітей до вживання спиртного працівники міліції Городоцького та Волочиського районних відділів міліції притягнули двох краян до кримінальної відповідальності за частиною 2 статті 304 Кримінального кодексу України «Втягнення неповнолітніх до злочинної діяльності».

Один із напрямків роботи кримінальної міліції у справах дітей був спрямований на боротьбу з пияцтвом і наркоманією в середовищі неповнолітніх. В результаті проведених рейдів 49 підприємців уже позбавлені ліцензій на право продажу тютюнової та алкогольної продукції та сплатили штрафів на суму понад 33 тисячі гривень.

Наразі хмельницькі правоохоронці внесли пропозиції на найвищому рівні щодо включення такого напою, як пиво, до переліку ліцензованої продукції, а органам місцевої влади рекомендують обмежувати час роботи закладів, які порушують законодавство щодо обігу спиртних напоїв. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую