ye-logo.v1.2

То як там з опаленням?

Суспільство 2453 1

В облраді готові чи не самі очолити мітинги та акції протесту, би лиш у квартирах хмельничан стало тепло.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вимагає від усіх структур якнайшвидше завершити підготовку країни до осінньо-зимового періоду. “Я вже говорив і підкреслюю ще раз: ніяких «майже» у нас бути не повинно. Не підготовку до холодів треба активізувати, а її завершення взагалі", - наголошує Микола Янович.

Проте на Хмельниччині комерційні структури, як от “Облгаз”, свідомо гальмують цей процес, - окреслив гостроту проблеми журналістам заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль. “Для наших краян не те що теплі батареї, а й гаряча вода подекуди стає недоступною. Причиною тому – небажання Хмельницької міської влади та приватних підприємств дбати про людей”, - сказав він, відповідаючи на запитання газетярів. А киванння місцевих газовиків в бік держави – не що інше, як бажання в черговий раз збагатитися на людях.

Наразі обласна влада готова чи не сама очолити мітинги та акції протесту, аби поставити горе-керівників на місце. Бо інтереси краян мають бути на першому місці, особливо в такому стратегічно важливому питанні.

В області рівень розрахунків за спожитий природний газ становить 64,3% (середній показник в державі не дотягує і до 60%). Загальний борг 132,9 мільйонів гривень повністю погашається за рахунок різниці в тарифах, заборгованості установ державного та місцевого бюджетів, пільг та субсидій.

«Усі теплопостачальні підприємства: комунальні, відомчі, приватні перед початком опалювального сезону уклали договори на поставку природного газу з НАК «Нафтогаз України» та отримали ліміти», - зазначив високопосадовець.

Інформує "Моя газета"
 

Коментарі:

Анатолій Савченко 22.10.2012 23:29

А при чому тут міська влада? Цікава логіка... То ж, у  регіоналів повна влада в країні! Керуйте. Бо поганому танцюристу завжди заважають...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую