ye-logo.v1.2
27 Січня, 2020

Плюс 11 партій: у команди Гереги з’явився «двійник»

Володимир ХОЛОД Вибори 3379
25 жовтня 2015 року подоляни обиратимуть міські, сільські та селищні ради. І поки невідомо, скільки партій візьмуть участь у виборах
25 жовтня 2015 року подоляни обиратимуть міські, сільські та селищні ради. І поки невідомо, скільки партій візьмуть участь у виборах. Фото: автора

В останній місяць літа в області зареєстрували 11 осередків політичних партій.

Головне управління юстиції у Хмельницькій області оновило перелік зареєстрованих обласних організацій політичних партій. І, станом на початок вересня, в області було зареєстровано 222 осередки партій, 10 з яких вже припинили свою діяльність із різних обставин, а дві перебувають у процесі «ліквідації». Решта ж 210 – діючі. 

І, що цікаво, серпень став рекордним у цьому році з кількості зареєстрованих партій. До цього в лідерах були березень та липень, коли обласний Мін’юст зареєстрував 8 та 7 осередків партій відповідно. А ось у серпні – 11.  
 
Так, з’явилися обласні організації політичних партій «Платформа ініціатив» (керівник Юрій Віняр), «Наш край» (Євгеній Скрипник), «Незалежна політична платформа» (Жанна Осовська), «Перемога» (Руслан Клименко), «Волонтерська партія України» (Лариса Чуча), «Добрий самарянин» (Володимир Вензельський), обласний осередок Аграрної партії України (Сергій Іващук), «Народна опозиція» (Юрій Михайлюк) та «Молодь до влади» (Наталія Лисенко).
 
З’явилися й дві організації з доволі схожими назвами. Так, спочатку зареєстрували осередок партії «За конкретні справи», співзасновниками якої в Україні є нардепи Олександр Герега та Андрій Шинькович. На Хмельниччині партію очолила Людмила Коваль, виконуюча обов’язки ректора Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту. Саму ж партію зареєстрували за адресою Кам'янецька, 12. Саме там розташований гуртожиток інституту. Та в партії Гереги з’явився «двійник» – Хмельницька обласна організація Політичної партії «Конкретних справ», яку очолив Віталій Сирота, а партія зареєстрована за адресою на вулиці Раскової. До цього часу Віталій Володимирович ще не «засвітився» в  хмельницькій політиці, а ось у пошуковій системі «Google», якщо написати «Віталій Володимирович Сирота Хмельницький» одразу видає дані про фізичну особу-підприємця, який продає автомобільні колеса.
 
Всього з початку року Головним управлінням юстиції у Хмельницькій області було зареєстровано 44 обласні організації політичних партій.
 
Нагадаємо, до цього часу найбільше політпартій на Хмельниччині було зареєстровано в 2005 році. Тоді «народилися» 27 обласних організацій.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую