ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

В шести ОТГ Хмельниччини відбудуться перші місцеві вибори

Катерина ДЯДЮК Вибори 2672
Жителів області просять прийти на вибори в ОТГ
Жителів області просять прийти на вибори в ОТГ. Фото: zik.ua

Голосування проведуть завтра, 24 грудня.

Нагадаємо, що на Хмельниччині 29 жовтня відбулися вибори у семи територіальних громадах. А завтра, 24 грудня, на черзі ще шість ОТГ у п’яти районах області:

  • 1) Вовковинецька селищна ОТГ (Деражнянський район);
  • 2) Смотрицька селищна ОТГ (Дунаєвецький район);
  • 3) Жванецька сільська ОТГ (Кам’янець-Подільський район);
  • 4) Староушицька селищна ОТГ (Кам’янець-Подільський район);
  • 5) Крупецька сільська ОТГ (Славутський район);
  • 6) Баламутівська сільська ОТГ (Ярмолинецький район).

Об’єднані громади мають обирати лідерів, здатних генерувати та втілювати рішення з розвитку територій: розбудовувати інфраструктурний, виробничий, інвестиційний потенціал, постійно вивчати думку людей, що проживають на території громади і дослухатися до потреб населення. Так щодо перших місцевих виборів 24 грудня у 51 ОТГ сказав В’ячеслав Негода, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

«Хто такий сучасний лідер об’єднаної громади? Той, хто опирається на думку людей, у співпраці з ними визначає стратегію розвитку громади і в діях не відступає від пріоритетних її напрямів та орієнтований на результат. Така робота вимагає зусиль і часу 24 години на добу. Адже суть об’єднання громад в тому, щоб вибудувати на територіях комфортний простір для життєдіяльності. І це спільна відповідальність місцевої влади та громади. Для виборців відповідальність не має закінчуватися днем голосування. Вони мають стати активними учасниками у напрацюванні та реалізації важливих для громади рішень», – сказав В’ячеслав Негода.

Також він закликав мешканців громад прийти завтра, 24 грудня, на виборчі дільниці та проголосувати за розвиток і добробут.

Довідка: наразі в Україні сформовано 692 об’єднані територіальні громади. У 51 з них 24 грудня 2017 року відбудуться перші місцеві вибори. Загальна кількість жителів цих громад – близько 375 тис осіб. Ще 31 ОТГ (станом на 15.12.17) очікують рішення ЦВК про призначення таких виборів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую