ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

На Хмельниччині стартували вибори у 7 об'єднаних громадах

Наталя ГАРМАТЮК Вибори 2452
Фото: electioninfo.org.ua

Наразі відкриті усі виборчі дільниці.

Сьогодні, 29 жовтня, у Хмельницькій області в семи громадах стартували перші вибори ОТГ. Громадяни мають обирати  голів міських громад у Красилові та Городку, селищних - у Грицеві та Антоніни, сільських - Олешин, Солобківці та Слобідка-Кульчієвецька. Голосуватимуть і за дептатів, які увійдуть до перелічених рад.

Як повідомляє громадська мережа "ОПОРА", станом на 8.54 годину почали роботу усі виборчі дільниці. Вчасно не відкрилась дільниця лише у селі Мукша Китайгородська, що належить до Слобідсько-Кульчієвецької сільської ОТГ. 

"По Мукші Китайгородській - кандидат на сільського голову Гай виявив, що голова і член комісії на час формування комісії не мали місцевої реєстрації, що є незаконним. Зараз там скандал, але комісія працює", - йдеться у повідомлені громадської мережі.

Нагадаємо, ще за тиждень до виборів в Олешинській ОТГ спостерігачі зафіксували порушення вимог ведення агітації, а у Слобідсько-Кульчієвецькій громаді вибори були під загрозою зриву, також, «ОПОРА» зафіксувала підкуп виборців.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую