ye-logo.v1.2

Cьогодні останній день, коли є можливість потрапити у списки виборців

Вибори 2329
Внести себе у списки сьогодні, ще можуть особи без реєстрації, а також ті хто не знайшов себе списках виборців
Внести себе у списки сьогодні, ще можуть особи без реєстрації, а також ті хто не знайшов себе списках виборців. Фото: vlasno.info

Подати позовну заяву потрібно не пізніше 24 години.

21 липня в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори. Сьогодні, 18 липня останній день, коли можна звернутись з позовом до суду про уточнення списку виборців і внести у список тих кого там немає. Хмельничанам необхідно звертатися до Хмельницького міськрайонного суду, що на вулиці Героїв Майдану, 54.

За словами прессекретаря хмельницького міськрайонного суду Алли Пліньської процедура не забере багато часу, судді чергуватимуть цілодобово, але заяву потрібно подати не пізніше 24 години 18 липня.

«Внести себе у списки сьогодні ще можуть особи без реєстрації, а також ті хто не знайшов себе списках виборців. З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, власникам id-карток потрібно мати ще довідку про реєстрацію або витяг з демографічного реєстру. Охочим потрібно заповнити позовну заяву, це забере близько п’яти хвилин часу. Справа розглядається одразу, це теж не займає багато часу. Ті, хто поспішають, можуть написати клопотання, щоб справа розглядалась без їх участі та пізніше просто забрати рішення суду», - пояснює Алла Плінська.

Читайте також: Як перевірити себе у списках виборців і що робити, коли вас там немає

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую