ye-logo.v1.2

Політична реклама Незручні питання і фейкові господарники

Вибори 1616
82% доходу бюджету – це податки та збори, які сплачуємо ми з вами!
82% доходу бюджету – це податки та збори, які сплачуємо ми з вами!. Фото: Надані пресслужбою кандидатки. Із Фейсбуку

Місцева влада звітує про збільшення бюджету, активне будівництво та безліч нагород за версією різних видань та рейтингів. Але… Давайте розберемося.

За 5 років бюджет міста Хмельницького збільшився у понад два рази – з 1,2 мільярда до 2,6 мільярда гривень, але чи стали ми жити в два рази краще? Крім того, 82% доходу бюджету – це податки та збори, які сплачуємо ми з вами!

У 2020 році хмельничани сплатили до міського бюджету майже 2 мільярди 180 мільйонів гривень. Проте, чи можемо ми вплинути на таємний «титульний список», щоб саме в нашому будинку провели ремонт, щоб наша прибудинкова територія була безпечною (з відеоспостереженням і якісним освітленням), доглянутою та озелененою, щоб на дорогах у приватному секторі нарешті були відремонтовані багаторічні ями? Звісно, що ні, адже наповнення бюджету – це завдання кожного містянина, а от його використання – тільки для обраних!

Чи має житель реальний доступ до послуг? Чи є у вільному доступі перелік усіх об'єктів комунальної власності та земельних ділянок? Наскільки реально перемогти в тендері, якщо ти не у «списку своїх», наближених до влади компаній? Чи можемо ми контролювати якість проведених ремонтів? Чи можемо ми заборонити хаотичне будівництво, від якого під житловими будинками зсувається грунт і тріщать стіни?

Усе це риторичні питання, кажуть у штабі кандидатки на посаду голови міста Хмельницького Інна Ящук, на які у сьогоднішньої влади немає відповідей. А у нас є.

Кандидатка на посаду голови міста Хмельницького Інна Ящук.

На жаль, в Україні сформувався новий клас чиновників – це фейкові господарники. Вони вміють гарно обіцяти, переконливо звітувати та професійно не помічати історичних незручних проблем пересічних городян.

Новоствореній Хмельницькій міській громаді потрібен поштовх до реального розвитку, а не імітації реформ. Потрібні чесні правила, справедливі та однакові для всіх, а не тільки для «своїх».

«У нас є чіткий план того, що ми збираємося робити в першу чергу, і ми знаємо причини, які гальмують розвиток Хмельницького», – каже кандидатка на посаду голови міста Хмельницького Інна Ящук.

Перша причина – відсутність у чинної міської влади належного діалогу з громадою. Не «для галочки», а справжнього і результативного. Ми пропонуємо суспільно важливі питання вирішувати в діалозі.

Друга – вибіркова підтримка малого та середнього бізнесу. Ми забезпечимо рівновіддаленість міської влади і бізнесу – для всіх діятимуть однакові правила; максимальне залучення місцевих виробників, а не наближених фірм з сусідніх областей.

Третя причина – відсутня стратегія розвитку міста, яка б відповідала сьогоднішнім викликам. Ми забезпечимо дотримання генплану Хмельницького під час ухвалення всіх рішень про будівництво та прозорість у сфері регулювання будівництва. Сприятимемо розвитку та рівномірному розподілу територією міста рекреаційної інфраструктури: парків, скверів, зон відпочинку, спортивних та дитячих майданчиків.

Четверта причина, яка гальмує розвиток міста, – відсутня співпраця з центральною владою. Саме через відсутність співпраці місто, а значить і ми з вами, втрачаємо ресурси і можливості для розвитку.

Тому у програмі кандидатки на посаду голови міста Хмельницького Інни Ящук тільки практичні кроки, які вона планує зробити на посаді.

У сфері охорони здоров'я – поетапно збільшити фінансування медичної інфраструктури, екстреної медичної допомоги, оплату праці медпрацівників. Забезпечити контроль над цінами на ліки (особливо на ліки першої необхідності) та оновити матеріально-технічну базу комунальних медичних закладів громади: діагностичне обладнання, зокрема флюорографи, КТ та УЗД-апарати для центрів первинної медико-санітарної допомоги у мікрорайонах міста та сільських територій у складі громади.

Сфері освіти і культури приділити особливу увагу – скасувати побори та неофіційні внески батьків, забезпечити контроль за використанням бюджетних коштів під час фінансування будівництва та ремонту закладів освіти та поетапно збільшити зарплати працівникам освіти та інвестиції в освітню інфраструктуру. Важливим у програмі є й збереження історичного обличчя міста і зупинення подальшого руйнування і забудови пам'яток архітектури.

Транспортна інфраструктура теж вимагає більш продуманого підходу. Ми плануємо організувати проведення ремонтних робіт переважно вночі та у вихідні дні, а також збільшити кількість громадського транспорту у віддалені мікрорайони міста та прилеглі села і посилити вимоги до його технічного стану та комфорту.

І це лише декілька пунктів програми, яку наша команда планує реалізувати у найближчі роки роботи. З усією програмою можна ознайомитися на сторінці кандидата на посаду голови міста Хмельницького Інни Ящук – innayashchuk.com.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую